Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Звіти » Редакційна політика

Редакційна політика

Ми займаємось неприбутковою медійною діяльністю (заснованою у формі неприбуткової громадської організації), спрямованою на розвиток громадянського суспільства через залучення представників громади до створення контенту та донорської підтримки нашого медіа. Ми не залежимо від держави, політичних партій чи приватних компаній.

Вінницька обласна громадська організація «Агенція журналістських розслідувань» офіційно зареєстрована 12 червня 2014 року. Ідея створення ґрунтувалася на необхідності об’єднати професіоналів журналістів, зацікавлених в проведені розслідуваннь і підвищенні рівня інформованості громадськості.

В 2017 році організація була офіційно зареєстрованою як суб’єкт інформаційної діяльності та отримала статус інформаційної агенції.

Свідоцтво про реєстрацію інформаційного агентства КВ 595-457Р від 13.11.2017.

Основні засади роботи журналістів Інформаційного агентства “Агенція журналістських розслідувань”: об’єктивність, критичність, незалежність, фактчекінг!

Ми працюємо, дотримуючись журналістських стандартів, принципів журналістської етики, свободи слова та законів України.

Матеріали створені Агенцією публікуються з метою надання інформації суспільству, а не для відстоювання чиїхось приватних економічних чи політичних інтересів, окрім інтересів громади. Наші журналісти не належать до жодної з політичних партій. Агентство не використовує свій статус ЗМІ для отримання власної вигоди чи набуття вигоди іншими особами.

Ми поважаємо демократичні цінності, права та свободи людини і громадянина, відстоюємо незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, захищаємо державні інтереси згідно з Конституцією України. Ми виступаємо категорично проти пропаганди будь-яких форм насильства, розпалювання ненависті та дискримінації за будь-якими ознаками.

Правила роботи

Наша команда збирає для публікації максимально достовірну інформацію, перевіряючи джерела та факти, шукаючи підтвердження, намагаючись врахувати всі точки зору.

Ми розкриваємо теми максимально простою та зрозумілою мовою, уникаємо канцеляризмів та складних граматичних конструкцій.

Для нас не існує заборонених чи табуйованих тем.

Право на те, погоджувати чи не погоджувати матеріал до публікації зі спікерами, експертами, котрі фігурують у матеріалах та надають коментарі, редакція залишає за собою.

Ми залишаємо за собою право не називати джерела надходження власної інформації у випадках, передбачених законодавством України, а також гарантуємо конфіденційність джерел інформації .

Ми відкриті для читачів. Будь-хто може запропонувати тему, написавши нам на електронну пошту [email protected] Редакція має право взятися за роботу над запропонованою темою або відмовити, якщо тема не відповідає фокусу або редакція не має належного ресурсу для роботи над нею.

Для нас є неприйнятим вплив героїв матеріалів на створення контенту.

Правилами редакції дозволено авторам використовувати псевдонім.

Посилання на авторські матеріали Агентства для передруку в інших виданнях — обов’язкове. Лінк має бути відкритим для пошукових систем та вести на конкретний матеріал після першого абзацу тексту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *