Вища рада юстиції 14 вересня прийняла рішення внести до Верховної Ради України подання про звільнення Миколи Баранова з посади судді господарського суду Вінницької області, повідомляють “Наші гроші”.
ВРЮ зробила подання на підставі заяви судді про відставку.
Нагадаємо, у червні «Наші гроші» повідомили про статки судді Баранова і його сім’ї, що живе у маєтках у приватному секторі Вінниці, який місцеві жителі охрестили «Вінницьким Межигір’ям».
Найближчими сусідами голови госпсуду Миколи Баранова (“4”) виявились Дмитро Дворкіс (“1”), Юрій Олексієнко (“2”), Геннадій Залімський (“3”), Олександр Откаленко (“5”), Ігор Вишар (“7”), неподалік Баранових мешкає старша донька-суддя Марина Якименко (“6”)
Після закінчення інституту Баранов спочатку працював у прокуратурі, а потім в арбітражному суді Вінницької області (наприкінці 1990-х – на початку 2000-х арбітраж був реорганізований у Госпсуд Вінницької області). З 2001 року Баранов очолював Госпсуд Вінницької області. Згідно з рішенням Вищої ради юстиції від 21 червня 2012 року, Баранов мав обіймати посаду до 20 червня 2017 року.
1 Коментар
ОН СРЕДИ СУДЕЙ НИ ОДИН ТАКОЙ. ВСЕ ИХ ИМЕНИЯ, МАШИНЫ И ВСЕ ИМУЩЕСТВО ПРОПИТАНО СЛЕЗАМИ ВИННИЧАН. ОСОБЕННО У АЛЕКСЕЕНКО ЮРИЯ. ЖАЛКО ЧТО ЕГО ЕЩЕ НЕ ПОТРЯСЛИ. ЗАНИМАЯ ДОЛЖНОСТЬ ЗАМА ОН В КАБИНЕТЕ , В САУНЕ, НА РЫБАЛКЕ И НЕ ЗАДАРОМ ВЫНОСИЛ РЕШЕНИЯ, И КОНЕЧНО НЕ ДАРОМ. ДА И КУМОВЕЙ И ДРУЗЕЙ У НЕГО МНОГО. И КАЖДОГО УДОВЛЕТВОРИЛ. ДА ЕЩЕ ЕСЛИ ЖЕРТВА НЕ КОРИЛАСЬ ПРОСТО “ЗАКОННО” ОТЖИМАЛ ИМУЩЕСТВО. ТАКИХ ГАМНЮКОВ СТРЕЛЯТЬ НАДО.