Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Проекти » У вінничан буде день до громадських слухань, щоб ознайомитись із проектом бюджету на наступний рік

У вінничан буде день до громадських слухань, щоб ознайомитись із проектом бюджету на наступний рік

Як розвиватиметься та розпоряджатиметься коштами Вінницька міська обєднана територіальна громада наступного року вінничани та мешканці смт Десна, яке нещодавно приєдналось до Вінниці, зможуть дізнатись з двох найважливіших для громади документів – Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та з бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Громадські слухання з обговорення проектів цих документів відбудуться 30 листопада. Вінницька міська рада запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь в їх обговоренні. Втім, чи вийде воно предметним і чи зможе громадськість вплинути на прийняття цього важливого рішення, залишається питанням.

Відповідно до оголошення на сайті Вінницької міської ради, опублікують документи лише 29 листопада. Фактично, за день до громадських слухань.

«Проекти рішень міської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Вінниці на 2018 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» та «Про бюджет Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» в повному обсязі будуть розміщені на офіційному сайті Вінницької міської ради www.vmr.gov.ua з 29.11.2018р.”, – йдеться у повідомленні на сайті ВМР.

Громадські слухання відбудуться о 16 годині у залі засідань виконкому міської ради, у кімнаті 320.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *