Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Безконтактний термометр, пульсоксиметри, бактерицидні опромінювачі закупив Дашівський навчально- реабілітаційний центр за державні кошти

Безконтактний термометр, пульсоксиметри, бактерицидні опромінювачі закупив Дашівський навчально- реабілітаційний центр за державні кошти

В Дашівському  навчально- реабілітаційному центрі вихованці ковідом не хворіли. Таку інформацію ЦГК «Дій!-Вінниця» отримав у відповідь на інформаційний запит станом на середину  квітня 2021 року.

Однотипні запити журналісти «ДІЙ!-Вінниця» у рамках проекту «Моніторинг дотримання прав людини в умовах карантинних заходів із запобігання та поширення COVID-19 у закритих установах Вінницької області» надіслали до всіх таких установ. Ми запитували про кількість хворих, дотримання санітарно-епідеміологічних норм, забезпеченість індивідуальними засобами захисту та медикаментами.

Дашівський навчально- реабілітаційний центр Іллінецького району Вінницької обласної ради був однією з перших установ, яка в повному обсязі з дотриманням термінів надала відповідь:

 Скільки випадків захворювання на Covid-19 зафіксовано у вашому закладі з моменту початку пандемії.

– В навчально-реабілітаційному центрі з початку пандемії захворювання на COVID-19 було виявлено в одного працівника та нуль випадків у вихованців закладу.

Чи були зафіксовані летальні випадки від Covid-19 у вашому закладі серед працівників та вихованцям?

– Летальні випадки серед працівників та вихованців закладу відсутні.

Чи передбачено вимірювання температури тіла працівникам та вихованцям? Якщо так, то за яким графіком?

– У закладі щоденно здійснюється температурний скринінг: працівникам закладу двічі на добу, вихованцям  тричі на добу із відповідними записами в журналах.

 У якій кількості (на добу) адміністрація вашого закладу зобов’язана видавати захисні маски вихованцям та працівникам?

– Відповідно до постанови МОЗ №50 від 22.08.2020 р. усі працівники закладу забезпечуються засобами індивідуального захисту із розрахунку одна захисна маска на 3 год. роботи, або ж працівник використовую багаторазову захисну маску. Вихованці забезпечуються 3 захисними масками на добу, оскільки не використовують їх на заняттях.

Чи передбачені засоби індивідуального захисту для працівників вашого закладу (маски, респіратори для обличчя, медичні рукавички, захисні костюми, тощо), при спілкуванні з вихованцями?

– При спілкуванні з вихованцями усі працівники використовують засоби індивідуального захисту – маски. Працівники харчоблоку забезпечені масками, щитками, рукавичками, та сестра медична захисним костюмом і вище переліченими засобами індивідуального захисту.

 Який алгоритм дій при виявленні випадку захворювання серед вихованців? Де, та яким чином проводиться лікування? 

– Підчас проведення температурного скринінгу у випадку підвищення температури тіла та погіршення стану здоров’я вихованця, здійснюється його ізоляція в медичний блок закладу, де вимірюється сатурація пульсоксиметром; інформування сімейного лікаря, із яким підписана декларація по місцю проживання; сповіщення батькам, або особам, які їх заміняють про хворобу дитини; та за необхідності виклик швидкої допомоги.

Скільки вже проведено та скільки планується вакцинувань серед працівників та вихованців?

– Вакцинування в закладі серед працівників та вихованців не проводилося. Планує вакцинацію сімейний лікар, до якого зареєстроване населення, згідно підписаних декларацій.

Скільки державних коштів було виділено на запобігання поширення коронавірусної хвороби у вашому закладі з моменту початку пандемії? На що вони були витрачені?

– Для запобігання поширення коронавірусної хвороби в навчально-реабілітаційному центрі було виділено  65777,00  грн.     державних коштів з початку пандемії на закупівлю:

– Антисептичний засіб – 12106,00  грн.

– Дезінфікуючий засіб – 20032,00  грн

– Одноразові рукавички та маски – 13340,00 грн.

– Термометр цифровий(5 шт)- 825,00 грн.

– Термометр безконтактний (1шт) – 2250,00 грн.

– Пульсоксиметр (2 шт) – 3000,00 грн.

– Опромінювач бактерицидний (4 компл.) – 14224,00 грн.

Головне фото: decentralization.gov.ua

Публікація створена за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках програми COVID-19 Solidarity Programme for the Eastern Partnership. Зміст цієї статті не обов’язково збігається з їхньою позицією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *