Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Біографія ймовірного голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського раптово змінилась

Біографія ймовірного голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського раптово змінилась

Кабінет міністрів України погодив запропоновані президентом України Володимиром Зеленським кандидатури на посади глав Вінницької, Запорізької та Рівненської облдержадміністрацій, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.


“Погодили всіх трьох”, – сказав представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус в коментарі агентству .
На посаду голови Вінницької ОДА запропонований Владислав Скальський, Запорізькій – Віталій Туринок і Рівненській – Віталій Коваль.Раніше в середу віце-прем’єр України Павло Розенко висловив обурення, що при подачі цих кандидатур на розгляд Кабміну не були проведені відповідні конкурси. За його словами, відбір кандидатів відбувався кулуарним способом і без громадського обговорення.

Бографію трохи “почистили”

Раніше у біографії заступника Вінницького міського голови Владислава Скальського значилось, що він в квітні-травні 2012 року переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів «Південь» та «Сибір» в федеральній мережі гіпермаркетів компанії «Лента». В  Україну повернувся лише у квітні 2014 року.

Скрін з сайту  “20 хвилин”

Скрін з сайту “Вежа”

Сьогодні цього рядка  у біографії Владислава Скальського на сайті Вінницької міської ради у розділі склад виконавчого комітету уже немає, якщо скачати PDF-файл з його біографією.

Як пояснив в коментарях на сторінці Агенції у Фейсбуці, після виходу матеріалу, головний редактор сайту “Вежа” Андрій Качор, для свого матеріалу вони брали біографію з офіційного сайту, але у іншому розділі. І там нічого не змінилось

Дійсно, за цим посиланням біографія залишилась без змін.

Нагадаємо також, що у листопаді 2016 року Владислав Скальський за рейтингом  Ліга.net , зробленим на основі декларацій, потрапив у топ найбагатших чиновників України. Про це повідомляв сайт “Вежа.”

 

Головне фото: “Вежа”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *