Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Будинки прем'єр-міністра України «обсіли» професори, судді та «Одарочка»

Будинки прем’єр-міністра України «обсіли» професори, судді та «Одарочка»

Джерело: vlasno.info

Після дослідження коси у Південному Бузі, на якій живуть судді, депутати та інші держслужбовці, ми вирішили дослідити найцікавіше місце у Вінниці серед елітної забудови – «царське село» по Гніванському шосе.

Провулок Енергетичний

Почнемо зі старих забудов 1990-х років по провулку Енергетичному

царське село у Вінниці фото

У житловому будинку площею 174 квадратних метри проживає проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва КВНЗ «Вінницька академія неперевної освіти» Олена Герасімова. 

царське село у Вінниці фото

Поруч знаходиться будинок родини головного бухгалтера департаменту фінансів Вінницької ОДА Ігоря Цехановського. Цей будинок має площу 289,5 квадратних метри.

царське село у Вінниці фото

Інший головний бухгалтер, але вже служби автомобільних доріг у Вінницькій області, Ганна Дембовська, має житловий будинок, відповідно до декларації у 336,2 квадратних метри.

царське село у Вінниці фото

Біля будинків головних бухгалтерів знаходиться фермерське господарство «Одарочка», яке належить Юрію Щетиніну – брату колишнього депутата Вінницької міськради Сергія Щетиніна.

царське село у Вінниці фото

Маєток колишньої судді Людмили Стеблюк, площею 489,5 квадратних метрів, розташувався поблизу фермерського господарства «Одарочка». Згідно з декларацією, цей будинок був придбаний у 2010 році за 1 308 185 гривень. За тим курсом валют це було 163 523 доларів.

царське село у Вінниці фото

По іншу сторону вулиці Енергетичної будинок у 170 квадратів належить працівникові ГУ Держгеокадастру у Вінницький області Віталію Цибко. Цей будинок він задекларував як недобудований. Його дружина, Алла Цибко, працює у податковій.

царське село у Вінниці фото

Сусідній будинок належить родичу «кадастровика» Василю Цибко.

царське село у Вінниці фото

царське село у Вінниці фото

На провулку Затишному свій будинок має професор кафедри фізіології сільськогосподарських тварин Роман Чудак. Архітектурна стилістика будинку 1990-х та початок 2000-х років.

царське село у Вінниці фото

Невеликий будиночок на 1-му провулку Гніванського шосе має колишній депутат Вінницької обласної ради Володимир Костюк.

2-й провулок Гніванського шосе

На початку вулиці знаходиться будинок, який належить Олегу Івановичу Левицькому.

царське село у Вінниці фото

Людина з таким прізвищем ім’ям та побатькові є батьком дружини (Тетяни) Віталія Ольхового – начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Вінницької області. Віталій має будинок площею 266 квадратних метри по вулиці Подільській у селі Агрономічне. Хоча це може бути збігом і Олег Левицький не є батьком Тетяни Ольхової.

царське село у Вінниці фото

Депутат Вінницької обласної ради Олег Мейдич має на цьому провулку, будинок площею 413 квадратних метри.

царське село у Вінниці фото

Наприкінці провулку знаходиться земельна ділянка площею 45 соток – Тетяни Джуган. Їй також належить 6,9 відсотків житлового будинку Сергія Янчука – заступник начальника головного управління ДФС у Вінницькій Області.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 

царське село у Вінниці фото

Найвідомішим мешканцем «царського села» є колишній мер Вінниці, а тепер Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

царське село у Вінниці фото

До цього будинку не під’їдеш на автівці без запрошення. Посеред провулку стоїть шлагбаум та будка з охороною.

царське село у Вінниці фото

Цей будинок з’явився у Володимира Гройсмана 13 років тому. Зараз, за словами місцевих, тут мешкає його родина. Земельна ділянка, на якій знаходиться цей будинок, належить особисто Володимиру Гройсману. Ділянка, де розташовано подвір’я, належить його дружині Олені Гройсман та Івану Бурлаці – це батько жінки екс-мера, який, на жаль, помер минулого літа.

Але Володимир Гройсман має тут не один будинок. Напроти цього маєтку знаходиться інший будинок Прем’єр-міністра України.

царське село у Вінниці фото

Ці два будинки площею 534 та 461 квадратних метри задекларовані Володимиром Гройсманом.

царське село у Вінниці фото

Поруч знаходиться житловий будинок, земельна ділянка під котрим належить Дмитру Немерському. По державним відкритим реєстрам не вдалося з’ясувати кому належить сам будинок. Скоріше за все, також Дмитру Немерському.

Сусідня земельна ділянка поруч з будинком Дмитра Немерського, площею 17 соток, належить також йому. Ділянка огороджена великим парканом, там поруч знаходиться цілодобова охорона.

царське село у Вінниці фото

Дмитро Немерський є бізнес-партнером Володимира Гройсмана. Він був керівником ринку «Юність». Дмитру Немерському, разом з дружиною Прем’єр-міністра України, належить торговий центр «Магігранд».

Головне фото: i.ua, фото: google.com.ua/maps

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *