Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Департамент житлового господарства Вінницької міської ради придбав тисячу саджанців у «Запоріжзеленгоспа»

Департамент житлового господарства Вінницької міської ради придбав тисячу саджанців у «Запоріжзеленгоспа»

Тисячу саджанців на загальну суму 1 300 000 гривень придбав департамент житлового господарства Вінницької міської ради, повідомляє портал державних закупівель Prozorro.

За інформацією джерела, у тендерному аукціоні взяли участь чотири потенційних постачальника товару. Найменшу ціну в 1 300 000 гривень при очікуваній вартості закупівель в 1 500 000 національних грошових одиниць запропонувало комунальне сільськогосподарське підприємство «Запоріжзеленгосп» Запорізької обласної ради.

Згідно з договором, сума, яку отримає переможець торгів, включає вартість саджанців, а також витрати на їхнє транспортування, висадку і т.п.

Загалом у жовтні-листопаді 2018 року «Запоріжзеленгосп» має поставити до Вінниці 450 саджанців липи формованої широколистої, 250 – гіркокаштану звичайного та 300 – клену гостролистого.

Як повідомляла Агенція, протягом 2018 року у Вінниці на майже двохстах прибудинкових територіях мають знести 1465 дерев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *