Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» регулярно не доплачує пенсійному фонду

Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» регулярно не доплачує пенсійному фонду

sud-ta-vtk

Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» багато разів “засвічувалась” у судових позовах. За інформацією з  бізнес-пошукової системи YouControl  знаходимо близько шести десятків судових  рішень, пов’язаних з цим комунальним підприємством. Нас зацікавили суди, де позивачем виступало управлінням Пенсійного фонду України  у місті Вінниці. За останніх два роки шість разів  управління Пенсійного фонду України у місті Вінниці зверталося  з позовами  до Вінницького окружного адміністративного суду. Воно вимагало стягнути з  КП «Вінницька транспортна компанія»заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Щоразу суд задовольняв  позов у повному обсязі і забов’язував виплатити  Пенсійному фонду України всі заборговані кошти.

Суми, які були  стягнуті з КП «Вінницька транспортна компанія» на користь пенсійного фону – 493 тисячі 328 гривень,  304 тисячі 615 гривень, 228 тисячі 823  гривні, 160 тисяч  801 гривня, 16 тисяч гривень, 7 853 гривні. Загальна сума – 1 мільйон 211 тисяч 420 гривень.

Також у липні 2016 року ухвалою Вінницького місцевого суду  призначили  позапланову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності КП  «Вінницька транспортна компанія».  Підприємство мали перевірити на   дотримання вимог законодавства при витрачанні бюджетних коштів на оплату праці своїх працівників за період 2007-2012 роки.  Проведення ревізії доручили Державній фінансовій інспекції у Вінницькій області. Підставою для проведення ревізії стало   кримінальне  провадження , порушене прокуратурою за заявою одного з працівників підприємства. Він скаржився на  безпідставну невиплату КП «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління», нині реорганізованим у КП «Вінницька транспортна компанія», 59 тисяч 332 гривень заробітної плати .

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *