Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Контролювати роботу вінницьких депутатів можна з допомогою аналітичного онлайн-сервісу

Контролювати роботу вінницьких депутатів можна з допомогою аналітичного онлайн-сервісу

Присутність на сесіях міської ради,  голосування, «закулісні» союзники вінницьких депутатів  – про все це можна дізнатися  завдяки новому ресурсу VINNYTSIA.RADA4YOU.ORG. Ця онлайн-платформа  дозволяє контролювати депутатів Вінницької міської ради, не встаючи із-за комп’ютера.

На сайті в алфавітному порядку розміщується інформація про всіх депутатів Вінницької міської ради. Навіть не заходячи у профіль, ми одразу бачимо з якої фракції та з якого округу депутат, його присутність на сесіях та як він голосує порівняно зі своєю фракцією.

Наприклад, депутати з фракції «Вінницька європейська стратегія»,  які завжди голосують дотримуючись  партійної лінії: Роман Андронійчук, Петро Бабій, Павло Задорожнюк, Володимир Малінін, Віктор Мацера, Володимир Чорновол, Павло Яблонський

Сто відсотків засідань сесій міської ради відвідали: міський голова Сергій Моргунов, секретар міської ради Павло Яблонський, депутати Олександр Семененко, Володимир Чорновол, Роман Андронійчук.

На ресурсі можна побачити, як та за які питання голосує одна фракція у порівнянні з іншими фракціями у міській раді.

Можна подивитись інформацію  про голосування кожного представника міської ради окремо.

Наприклад, міський голови Сергій  Моргунов, окрім того, що був присутнім на всіх сесіях, він завжди голосував ЗА

У кожного депутата можна подивитись його друзів по голосуванню. У Сергія Моргунова це переважно його однопартійці,

Найчастіше не так, як інші депутати її  фракції,  у 47 відсотках випадків, голосує депутатка Ганна Давиденко.

На сайті можна створювати власні політики. Наприклад, вас цікавить як голосують депутати за всі питання, які пов’язані з мікрорайоном Тяжилів. Для цього треба відшукати всі питання на сесіях, які стосувалися даної тематики і додати їх до своєї політики.

Серед створених політик є та, що стосується громадських формувань для охорони громадського правопорядку. Нагадаємо, що минулого року на них виділено з бюджету міста близько двох мільйонів гривень. Більшість депутатів голосували ЗА ці питання . Ніколи не голосували: Олександр Колісник, Віктор Мартинюк, Володимир Околіта, Василь Паненко. Переважно голосують проти: Володимир Базелюк, Олександр Семененко, Олег Ткаченко, Дмитро Уманець. 

Головне фото: Анастасія Дем’янчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *