Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Лікарня ім. Пирогова закупила два штучні суглоби за понад 35 тисяч гривень кожен

Лікарня ім. Пирогова закупила два штучні суглоби за понад 35 тисяч гривень кожен

Угоду на постачання двох штучних суглобів загальною вартістю 71 000 уклала напередодні Нового року Вінницька обласна клінічна лікарня ім. Пирогова, повідомляє Prozorro. Переможця було визнано за результатами аукціону, який відбувся 21 грудня 2016 року. Ним стало ТОВ “ГАЛИЦЬКИЙ ФОНД ОД”, запропонувавши ціну лише на 1 000 гривень нижчу за очікувані 72 000.
Другим учасником торгів було ТОВ Лідер Медікал, яке запропонувало за суглоби 63 000 гривень. Але його було дискваліфіковано за невідповідність вимогам закупівлі.

У той же час у запиті на усунення дискримінаційних вимог тендеру ТОВ Лідер Медікал наголошувало на неправомірності вимоги замовника, тобто лікарні ім. Пирогова, надати офіційне заключення президії Української асоціaції ортопедів-травматологів або ДУ Інститут Травматології та Ортопедії м. Київ або Інститутом патології хребта та суглобів м. Харків про те, що запропоновані ними штучні суглоби протягом п`яти років успішно застосовуються в медичних закладах України. «Українська асоціації ортопедів травматологів проводить з’їзди не частіше як раз на квартал поточного року. Яким чином, учасник конкурсних торгів може виконати дану вимогу, якщо від оголошення закупівлі до подання конкурсних пропозицій термін становить – 5 робочих днів? Якщо навіть за офіційним звернення учасника до президії ортопедів – травматологів та до вище зазначених інститутів згідно ЗУ «Про звернення громадян», рішення президії може бути надане протягом місячного терміну», – йдеться у запиті.
На що замовник відповів, що дану довідку потрібно було отримати при плануванні участі у закупівлі, і дискримінаційну, на думку ТОВ Лідер Медікал, вимогу не скасував.
Таким чином, єдиним учасником торгів та, відповідно, переможцем, стало ТОВ «ГАЛИЦЬКИЙ ФОНД ОД».

За інформацією Youcontrol, підприємство було зареєстроване у Києві у 2010 році, його статутний капітал становить 682 000 гривень, а основним видом діяльності є оптова торгівля фармацевтичними товарами.
Засновники підприємства – Галицький Данило Вікторович та Галицький Юрій Володимирович, Галицький Бондан Юрійович та Галицький Віктор Володимирович. Останні два зазначені як кінцеві бенефіціари.

З моменту реєстрації «ГАЛИЦЬКИЙ ФОНД ОД» уклав 50 угод на загальну суму 22,89 млн грн. З них 11 угод вартістю 772 700 гривень – із Вінницькою обласною клінічною лікарнею ім. Пирогова. Також двічі він постачав штучні суглоби Вінницькому обласному спеціалізованому клінічному диспансеру радіаційного захисту населення, повідомляють Zакупівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *