Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Лише трьома відсотками найбільших підприємств Вінниччини володіють жінки

Лише трьома відсотками найбільших підприємств Вінниччини володіють жінки

Журналісти Агенції промоніторили  за допомогою аналітичної системи YouControl 308 найкрупніших підприємств Вінниччини, щоб відшукати ті компанії, де керівниці та кінцеві бенефіціарні власниці – жінки. Таких підприємств було виявлено лише вісім, тобто, близько  троьх відсотків. Персональні дані власниць компаній не називаємо, хоч вони і є у відкритих джерелах, оскільки у жінок не вдалось взяти коментарі  з допомогою офіційної електронної пошти підприємств.

ТОВ «Лучанка»

Зареєстроване підприємство  у Луці-Мелешківській. Воно займається виробництвом м’ясної продукції.

ТОВ «Гайсинський завод продтоварів»

Кінцеві бенефіціарні власниці– чотири жінки. Знаходиться завод у місті Гайсин. Займається виробництвом харчової продукції

ТОВ «Жежелівський каолін»

Юридична адреса підприємства – село Жежелів, Козятинського району, де знаходиться каолінові кар’єри. Керує підприємством жінка. Засновник ТОВ «Жежелівський каолін» юридична особа ТОВ «Сока Україна», яке належить французькому підприємству.

ТОВ «Млинпром»

Підприємство займається виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості. Знаходиться у місті Липовець. Керівниця та власниця підприємства  жінка

ТОВ «Хелен Органікс»

Юридична адреса компанії – село Яланець, що у Томашпільському районі. Основний вид діяльності: виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування.

ПрАТ «Ладижинський ЗБК»

Випускає завод бетонні вироби для будівництва. Кінцевою бенефіціарною власницею є жінка. Засновники ПрАТ «Ладижинський ЗБК»: також жінка та юридична особа ПрАТ «Енергоконструкція».

ТОВ «Вінницька цукерка»

Керівницею і кінцевою бенефіціарною власницею є Наталія Дідошик, з якою ми робили окреме інтерв’ю про вінницький бізнес та  журналістику. 

 

ТОВ «Імідж-Галант»

Підприємство займається виробництвом рукавичок. Засновниці та керівництво – жінки.

Публікація створена у рамках Програми  партнерства з організацією GenderZ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *