Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Мінстець дав 9 мільйонів на гастролі «Твоя Країна fest – 2019» по семи містах

Мінстець дав 9 мільйонів на гастролі «Твоя Країна fest – 2019» по семи містах

ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Міністерства інформаційної політики України 10 червня уклало угоду з ТОВ «Інтерколор-Україна» про організацію музичного фестивалю за 8,99 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші» із посиланням на «Прозорро».

Другий всеукраїнський відкритий фестиваль української музики «Твоя Країна fest – 2019» пройде у червні-липні в семи містах України з безкоштовним входом на концерти:

1,20 млн грн. – Коростень Житомирської області (15 червня);
1,19 млн грн. – Чернігів Чернігівської області (19 червня);
1,21 млн грн. – Суми Сумської області (22 червня);
1,20 млн грн. – Шостка Сумської області (25 червня);
1,40 млн грн. – Бердянськ Запорізької області (28 червня, День Конституції);
1,38 млн грн. – Скадовськ Херсонської області (1 липня);
1,40 млн грн. – Чорноморськ Одеської області (4 липня);
Сюди входять витрати на виступи, перебування, звук, світло, відео, сцену, зйомку і декор.

У кожному з концертів візьмуть участь не менше чотирьох із таких виконавців: ведучий Сергій «Фома» Фоменко і гурт «Мандри», гурт «Друга ріка», гурт «СКАЙ», гурт «Джипсі Лір» («Gypsy Lyre»), Іванка Червінська, Марія Бурмака, Оксана Муха, гурт «Вася Клаб».

Також можлива безоплатна участь місцевих колективів і виконавців у концертах.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо вона пов’язана із захистом прав інтелектуальної власності. Саме фірмі «Інтерколор-Україна» належать авторські майнові права на Літературний твір «Положення про всеукраїнський відкритий фестиваль української музики «Твоя Країна fest»» згідно Свідоцтву про реєстрацію авторського права на твір від 06 липня 2018 року №80016. Також вона володіє майновими правами на малюнок «Дизайн-макет логотипу всеукраїнського відкритого фестивалю української музики «Твоя Країна fest» по договору від 2 квітня 2018 року №02/04-2018 за Рішенням Міністерства економічного розвитку і торгівлі Україна від 6 липня 2018 року №3943.

Львівська фірма «Інтерколор-Україна» на чолі з Лілією Романишин належить Сергію «Фомі» Фоменку, Андрію Сніцарчуку, Олександру Максимчуку та Оксані Лисак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *