Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Муніципальний транспорт у Вінниці курсує за часом, встановленим у валідаторах

Муніципальний транспорт у Вінниці курсує за часом, встановленим у валідаторах

Журналіст Агенції помітив, що автобуси за маршрутом  №20 «Меморіал Визволення – Хутір Шевченка» з кінцевої зупинки почали відправлятися на кілька хвилин  раніше, ніж це передбачено розкладом.  До прикладу, за розкладом автобус мав відправитись н о 13 годині 17 хвилин, а по-факту відправлявся на дві хвилини раніше.

Мене вже багато раз питали чому автобус відправляється раніше. Ми курсуємо по тому часу, який встановлений у валідаторах. Кожні три місяця перезапускають систему у них і час трошки збився, тому ми вимушені їздити за нереальним часом, – каже водій автобусу Олексій

Ми відправили запит до КП «Вінницька транспортна компанія», щоб нам пояснили, чому так відбувається.  У відповіді  зазначили, що час у валідаторах відображується той час, який заданий у мобільних операторів, і після моніторингу не встановлено ніяких невідповідностей  у відображені часу.

Після запиту  автобус  почав  відправлятися вчасно у відповідності з розкладом.

Отже, якщо ви виявили технічну несправність валідатора або виникли труднощі з оплатою проїзду, не будьте байдужими, повідомляйте про це! Писати звернення можна в офіційний чат КП «Вінницякартсервіс» https://t.me/Vinnytsiakartservis. Там оперативно реагують  та намагаються вирішити  проблему.

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *