Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На муніципальні інвестиції – 100 млн бюджетних гривень

На муніципальні інвестиції – 100 млн бюджетних гривень

Півсотні питань розглянули депутати Вінницької міської ради під час чергової сесії 24 лютого. Зокрема, вони проголосувати за створення КП «Центр історії Вінниці» , схвалили Програму реабілітації, соціалізації та працевлаштування учасників АТО та внесли зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м.Вінниці на 2017 рік.
Під номером 8 порядку денного значилося питання «Про затвердження Статуту міського комунального підприємства «Вінницький фонд муніципальних інвестицій у новій редакції». Ним, зокрема, передбачалося збільшення поповнення статутного капіталу КП на 100 мільйонів гривень.
Перед початком голосування депутат Ганна Давиденко виступила із пропозицією зняти це питання з порядку денного.
– Сьогодні вінничани взагалі не можуть отримати звіти щодо роботи цього підприємства за минулий час, вони не оприлюднені і не опубліковані. Більше того, як депутат я вимагала надати мені звіт, мені пообіцяли, але так і не скинули, – зазначила депутатка у своєму виступі.
За її словами, минулого року Фонд муніципальних інвестицій «поклав у приватні структури» 70 мільйонів гривень.
Втім, міський голова Вінниці Сергій Моргунов перервав виступ Ганни Давиденко, не давши їй розвити тему. У свою чергу, колеги по депутатському корпусу пропозицію щодо вилучення питання не підтримали, і згодом воно було затверджене більшістю голосів.
– Абсолютно вся звітність комунальних підприємств на офіційному сайті Вінницької міської ради. Також ви можете прочитати Статут, який сьогодні запропоновано, там чітко визначено, кому звітує підприємство, воно повністю підпорядковане Вінницькій міській раді, воно повністю звітує перед виконавчим органом Вінницької міської ради, – зазначив заступник міського голови Вінниці Владислав Скальський.
– За його словами, статутний капітал КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» становить 34 мільйони гривень. На 2017 рік заплановано поповнення на 21 мільйон гривень, а сума в 100 мільйонів гривень розрахована на майбутні роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *