Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На очищення Південного Бугу планують витратити понад 200 мільйонів гривень

На очищення Південного Бугу планують витратити понад 200 мільйонів гривень

15 листопада 2021 року, за інформацією Prozorro, Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосив тендер на капітальний ремонт по очистці річки Південний Буг з очікуваною вартістю 211 467 478 гривень. Початок аукціону – 20 січня.

Капітальна очистка планується між районом 29-ї школи (вул. Київська, 149) та островом Фестивальним (Кемпа) і це друга черга. Всього таких черг заплановано три, тому що у межах міста Вінниці загальна протяжність Південного Бугу складає близько 13,5 км і за один раз очистити річку нереально як з фізичної точки зору, так і з фінансової.

Вперше за попередні подібні тендери по очистці річки – торги відкриті з публікацією англійською мовою, щоб привернути увагу іноземних організацій. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 16 грудня.

Попередній подібний тендер проводився у лютому 2020 року, тоді переможцем стало ТОВ «Подільський будівельний інжиніринг» з пропозицією 4 215 000 грн. Товариство неодноразово було фігурантом публікацій Агенції утому числі розслідування “Автомийку в зеленій зоні у Вінниці будує фірма, пов’язана з людьми прем’єр-міністра Володимира Гройсмана”

 

Фото: vn.20minut.ua

Автор: Наталія Гуменна

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» . Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *