Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На зеленій зоні на перехресті Юності та Пирогова встановлять автополив за 554 000 гривень

На зеленій зоні на перехресті Юності та Пирогова встановлять автополив за 554 000 гривень

Фото: myvin.com.ua

Договір на капітальний ремонт зелених зон з влаштуванням автоматичного поливу на перехресті вулиць Пирогова та Юності уклало комунальне підприємство «Вінницязеленбуд» 21 грудня за підсумками допорогових закупівель, повідомляє Prozorro.

Виконуватиме роботи приватне підприємство «Унік Флора», яке було єдиним учасником тендеру та запропонувало ціну в 554 000 гривень при очікуваній вартості закупівель у 663 882,20 національних грошових одиниць.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ПП «Унік Флора» було зареєстроване у 2008 році та має 15 КВЕДів. Основний з них – будівництво житлових та нежитлових будівель, серед решти – оптова торгівля квітами та рослинами; монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, ландшафтний дизайн та вирощування інших однорічних і дворічних культур.

За даними Youcontrol, участь у бюджетних закупівлях «Унік Флора» почала брати з кінця серпня 2018 року.

За цей час вона встигла побувати була учасницею трьох тендерів, які оголосив «Вінницязеленбуд» (один із тендерів було скасовано). Усі вони відбувалися за процедурою допорогових торгів, де ПП «Унік Флора» виступало єдиним учасником. При цьому загальна вартість укладених між комунальним та приватним підприємствами угод становить 759 554 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *