Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Найбільше на Вінниччині до Уповноваженого з прав людини скаржаться засуджені та ті, кому не надали публічну інформацію

Найбільше на Вінниччині до Уповноваженого з прав людини скаржаться засуджені та ті, кому не надали публічну інформацію

Анонімні скарги до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини не розглядаються, натомість отримати консультацію у телефонному режимі можна і не називаючи свого імені. Про це та про те, хто в області найбільше обізнаний у своїх правах в інтерв`ю журналістам Агенції розповіла представник Уповноваженого у Вінницькій області Наталія Гурковська.

hurkovska
– З якими питаннями можна до Вас звертатися?
– Будь-яка людина може звернутися по будь-яку консультацію, і вона отримає роз`яснення щодо ситуації, яка у неї виникла. Якщо порушено право доступу до публічної інформації, якщо людина зазнала дискримінації, вона може звернутися до Уповноваженого. Але якщо людина пише звернення, але не хоче називати своє ім`я, такі звернення не розглядаються. Але коли людина телефонує і не хоче представлятися, але хоче отримати консультацію – я її надаю. Якщо людина має впровадження в суді і її звернення не стосується некоректної поведінки судді – ми не втручатимемося. Але якщо порушується сам процес, це варто уваги, і в такому разі ми беремо участь у процесі як сторонні спостерігачі. Якщо людина має фізичні чи психічні вади – ми можемо представляти її інтереси в судовому засіданні, але не в кримінальному процесі.
– Ви також моніторите місця несвободи. Про що саме йдеться?
– Це не лише установи виконання покарань чи виправні центри. Йдеться також про геріатричні пансіонати та психоневрологічні інтернати, інтернати для дітей та для людей похилого віку. Хто добре знає свої права – так це засуджені. Вони мають доступ до інтернету та мають можливість проконсультуватись у безкоштовних адвокатів, які підказують, до кого звернутись. І спілкування із ними забирає багато часу. Натомість бракує часу на спілкування із тими, хто в обмежений у доступі до інформації і в силу свого віку не може звертатися до Уповноваженого. Це люди похилого віку та діти. Нажаль, діти не розуміють, де саме відбувається порушення їхніх прав, і це вдається встановити лише за допомогою моніторингу чи громадськості, яка може виявляти факти порушення прав дітей. А люди похилого віку дуже рідко скаржаться. Це можуть бути такі крайні випадки, як, наприклад, у Вінницькому геріатричному пансіонаті, де директор наносив тілесні ушкодження.
– Вдалося цю ситуацію вирішити?
– Ми писали рекомендації і робили повторний візит. При повторному візиті говорили особи, які там проживають, що наразі змінилося ставлення, жорстокого поводження з боку директора не було. Але права на приватність на той час порушувалися: у деяких кімнатах ліжка були зсунуті одне до одного, в деяких туалетних кімнатах та душових кабінках не було перегородок.
– Ви маєте право застосовувати превентивний механізм та відвідувати такі заклади. Чи відбувається це без попередження керівництва?
– Це відбувається у двох випадках. Перший – коли певна особа поскаржилася до секретаріату Уповноваженого і як отримую доручення розібратися зі скаргою, вислухати людину, якщо необхідно, подивитися деякі документи або умови проживання, аби з`ясувати, чи має скарга підстави, та вжити певних заходів, можливо, звернутися до прокурора. Якщо людина скаржиться на порушення приватності, на те, що за нею стежать, потрібно писати певні рекомендації. Другий випадок – це моніторинг. Ним може керувати регіональний координатор, але необхідно, щоб із ним були і монітори Національного превентивного механізму. Або безпосередньо хтось приїздить із Секретаріату Уповноваженого, але він також залучає або моніторів, або регіонального координатора.
– Хто є моніторами по Вінницькій області?
– Лариса Полулях, Антон Булгаков, Ельвіра Мрясова.
– З якими питаннями вінничани звертаються до Вас найчастіше?
– Найчастіше звертаються засуджені. На другому – люди, які не отримали публічної інформації. Таких скарг дуже багато, але я не маю повноважень на складання адміністративних протоколів. Тому всі такі скарги і заяви ми відсилаємо до самого Секретаріату. Єдине, що я можу робити у даному випадку, – відбирати пояснення у людини, яка не надає інформацію або обмежує доступ до неї, і ознайомити із протоколом, який складає безпосередньо Секретаріат.
– На кого найчастіше скаржаться щодо ненадання інформації?
– Це і органи самоврядування, і державні органи.

Як знайти регіонального представника у Вінниці:

м. Вінниця, вул. К. Коріатовичів, 181, вхід з тильного боку приміщення.

Часи прийому пятниця з 10:00 до 17:00 год. 067-727-46-70
Е-mail: coord.vinnytsia@ombudsman.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *