Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістські розслідування » Нардеп Геннадій Вацак задекларував дохід від власників елітних автівок, які мають у номерних знаках «0001»

Нардеп Геннадій Вацак задекларував дохід від власників елітних автівок, які мають у номерних знаках «0001»

Елітний автопарк з Bentley, Range Rover, Aston Martin, Jaguar, Maserati  – всі ці автівки з цінниками від 200 000 доларів пов’язують з народним депутатом Геннадієм Вацаком. Але в його декларації є лише кілька автомобілів. Більшість – знаходяться у власності інших людей. Журналісти перевірили, як ці люди пов’язані з народним депутатом.

Задекларовані автомобілі

У 2014 році Геннадій Вацак придбав за 1 826 728 гривень Jaguar F-Type 2014 року випуску.

Дружина нардепа Вікторія Вацак з 2015 року має Maserati Quattroporte 2014 року випуску, яку вона купила за 2 450 000 гривень.

У 2017 році Геннадій Вацак придбав Maserati Granturismo 2014 року випуску, яку у наступному році продав Олені Дігтяр за 2 080 000 гривень.

За 2019 рік нардеп вказав у декларації, що користується Range Rover 2019 року випуску, який оформлений на  Євдокію Вацак. Приблизна ціна такого автомобіля 200 000 доларів.

Елітні автівки з «АВ 0001»

Всю інформацію про власників транспортних засобів  журналісти отримали офіційним шляхом у відповідь на інформаційний запит від РЦМ МВС у Вінницькій області.

  • всі автомобілі мають серію номерних знаків «АВ 0001».
  • особи, на яких зареєстровані ці автомобілі, мають спільний бізнес з нардепом чи працюють у його підприємствах або проживають у Могилеві-Подільському

Maserati Granturismo (2018 рік випуску)

Попереднім власником автівки був Геннадій Вацак. З березня 2018 року належить Валерію Твердохлібу. Він є керівником ТОВ «Кондитерський дім «Вацак», кінцевим бенефіціарним власником котрого є Геннадій Вацак. Приблизна вартість автомобіля 115 000 доларів. Раніше, номерний знак «АВ 0001 ВІ» було на Maserati Quattroporte

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А до цього на Jaguar XJ

Maserati Levante (2016 рік випуску)

Середня ринкова вартість – 65 000 доларів. Зареєстрована на Михайла Муляра. Нардеп Геннадій Вацак задекларував , що у 2019 році отримав від нього дохід у 162 гривні.

Михайло Муляр, відповідно до аналітичної системи YouControl, є ФОПом, основна діяльність котрого: 47.24 Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах. Місце реєстрації ФОПа – місто Хмельницький, де має свій бізнес Геннадій Вацак .

Bentley Continental GT (2018 року випуску)

Приблизна вартість – 265 000 доларів. Зареєстрований автомобіль на Валентину Муляр. Як й Михайло Муляр, вона є ФОПом, має той самий КВЕД 47.24 як у Михайла Муляра і місце проживання зареєстроване у тій же квартирі, як й у пана Михайла. Геннадій Вацак задекларував отриманий від неї дохід у 2019 році – 11 гривень.

Номерний знак на Bentley Continental GT «АВ 0001 ІО» дуже легко сплутати з номерним знаком «АВ 0001 ОІ», який встановлений на Range Rover Геннадія Вацака, про який ми писали вище.

Автомобільні номера «АВ 0001 ІО», до Bentley Continental GT були на іншому Range Rover

За словами автора цієї фотографії , даний знімок був зроблений в Одесі. На задньому плані ми бачимо Bentley Bentayga 

Bentley Bentayga (2018 рік випуску)

Така автівка сьогодні коштує приблизно 290 000 доларів. За інформацією аналітичної системи YouControl – її власник стоматолог з Могилів-Подільського.

MercedesBenz AMG GT R (2018 року випуску)

Середня ринкова вартість – 120 000 доларів. Зареєстрована автівка на підприємицю з Хмельницького Руслану Коноваленко. За інформацією аналітичної системи YouControl, основний вид діяльності ФОПа такий самий, як у Михайла та Валентини Муляр – 47.24 Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах. Геннадій Вацак задекларував дохід за 2019 рік отриманий від Руслани Коноваленко – 9 гривень.

Mercedes-Benz AMG GT можна інколи побачити біля «Кондитерський дім «Вацак» у Могилів-Подільському.

BMW I8 (2017 року випуску)

Зараз цей автомобіль можна купити за 80 000 доларів. Зареєстрований він на підприємця з Могилів-Подільського Володимира Щербініна. КВЕД у нього, як і всіх попередніх підприємців: 47.24 Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах. Геннадій Вацак задекларував отриманий дохід від Володимира Щербініна за 2019 рік – 4734 гривень.

Журналісти написали Геннадію Вацаку та спитали, чи це його автівки – Mercedes-Benz AMG GT та BMW I8 і яке він має до них відношення. Нам прийшла відповідь з офісу нардепа, в якій  він зазначив, що вказані автівки не перебувають у його власності і порадив скористатись відкритими реєстрами.

Aston Martin DBS (2019 року випуску)

Ціна – 320 000 доларів. Про цю автівку писали у ЗМІ , де пов’язували з Геннадієм Вацаком. Зареєстрований автомобіль на Ірину Мартинюк. Підприємиця з Хмельницького, основний вид діяльності: 47.24 Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах. Геннадій Вацак задекларував, що отримав від Ірини Мартинюк дохід за 2019 рік – 7 гривень.

Фото https://avto-nomer.ru/

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки 

Один відгук про “Нардеп Геннадій Вацак задекларував дохід від власників елітних автівок, які мають у номерних знаках «0001»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *