Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Немирівське шосе, Черкаське шосе, залізнична колія: вінничанам пропонують обговорити містобудівну документацію

Немирівське шосе, Черкаське шосе, залізнична колія: вінничанам пропонують обговорити містобудівну документацію

Вінничанам знову пропонують обговорити містобудівну документацію. Цього разу Детальний план території, обмеженої вулицями Немирівське шосе, Черкаське шосе, залізничною колією та існуючою житловою забудовою. Детальніше з інформаційним повідомленням про його проведення можна ознайомитись на сайті Вінницької міської ради. Обговорення триває до 15 липня.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією, як і зазвичай, можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні з 16 до 17 години у каб. 20 за адресою: вулиця Пушкіна, 38, до 20 травня включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Як виглядатимуть поперечні профілі вулиць на даній території, можна побачити у графічних матеріалах, що містяться у повідомленні про обговорення. Відповідно до них ширина вулиць в межах червоних ліній становитиме 30, 40 і 60 метрів. Проектом також передбачено будівництво велодоріжок і пішохідних зон, а також висадка зелених насаджень вздовж доріг. Ширина смуги руху на деяких ділянках проїжджої частини сягатиме 3,75 см. Саме цей нюанс вже був приводом для дискусій під час громадських слухань  щодо будівництва шляхопроводу від вулиці Батозької до вулиці Максима Шимка. Тоді один з учасників слухань звернув увагу присутніх на введення в дію нових державних будівельних норм в межах населених пунктів і зазначив, що смуги руху завширшки понад 3,25 метра вважаються зонами підвищеної небезпеки, оскільки це призводить до підвищення швидкості руху транспортного потоку.

Свої пропозиції та зауваження представники громади можуть подати у письмовій формі до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за електронною адресою: info@vmr.gov.ua до 15 липня 2019 року. У повідомленнях потрібно вказувати прізвища, імена, по батькові, місце проживання, а також ставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.02.2018 № 1094 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій».

Фото з сайту vmr.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *