Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Нові берегоукріплення, яхт-клуб та басейн: міська рада запрошує вінничан до громадського обговорення містобудівної документації

Нові берегоукріплення, яхт-клуб та басейн: міська рада запрошує вінничан до громадського обговорення містобудівної документації

Вінницька міська рада оголосила про початок громадського обговорення містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою Південний Буг в м. Вінниця. Відповідне інформаційне оголошення розміщене на сайті Вінницької міської ради.

Згідно із детальним планом, що пропонується до обговорення, до 2030 року на зазначеній території мають звести нові бетонні берегоукріплення. Зовнішній вигляд узбережжя Південного Бугу дещо зміниться. Відповідно до містобудівної документації будуть переглянуті розміри прибережно-захисної смуги. Так, запроектована прибережно-захисна смуга дещо вужча за існуючу.

Поряд із Староміським мостом зведуть чотири чотириповерхівки. Відповідно до Детального плану тут розташується офісний комплекс. Поряд із автосалоном і автомийкою побудують готель, ресторан, а ближче до води — басейн. По сусідству із ним запроектовано невеличку рекреаційну зону.

У Детальному плані також передбачені очисні споруди поверхневих стоків.

Роботи по впорядкуванню проїжджої частини та тротуару по вулиці Князів Коріатовичів, який відповідно до даної містобудівної документації в 11 місцях менше одного метра, планують провести значно раніше. Якщо документацію затвердять, пішоходи зможуть безпечно рухатись вулицею Коріатовичів вже через кілька років.

Згідно із проектом пристань “Вінниця”, спорткомплекс “Спартак”, а також ресторан “Калиба” також залишатимуться на своїх місцях. А поряд із пристанню мають розташувати розважальний комплекс із символічною назвою “Пристань”.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76. Організатор громадського обговорення – департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Свої пропозиції та зауваження з приводу Детального плану потрібно подавати у письмовій формі до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua. У повідомленнях вказувати прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме по 17 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *