Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Одразу три конфлікти інтересів в земельних та майнових питаннях заявили вінницькі депутати на останній сесії

Одразу три конфлікти інтересів в земельних та майнових питаннях заявили вінницькі депутати на останній сесії

П’ята сесія восьмого скликання Вінницької міської ради відбулася в п’ятницю,  29 січня 2021 року . Менше ніж за годину депутати майже одностайно проголосували за  52 питання порядку денного.  На початку сесії зареєструвалось 43 депутати, голосували 47 депутатів.

Конфлікти інтересів

У 44 земельному питанні конфлікт інтересів заявили депутати Ігор Ткачук та Петро Бабій.

У 51 питанні конфлікт інтересів заявив депутат Терліковський.  Воно стосувалося внесення змін до рішення Вінницької міської ради від 22.05.2020 № 2286 . В ньому йдеться про погодження намірів  придбання з приватної власності Товариства зобмеженою відповідальністю «Теплокомуненерго Маяк ЛТД» в комунальну власність Вінницької міської територіальної громади нежитлових будівель; земельних ділянок; інженерних мереж та споруд; обладнання , що розташоване на вул. Воїнів Інтернаціоналіс тів, 2Е. В подальшому ними користуватиметься «Вінницяміськтеплоенерго».

Пакетне голосування

Першим питанням депутати проголосували за внесення зміно до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2020 рік. Оскільки додатки зі всіма додатковими змінами, що були прийняті на виконкомі, депутатам роздали під час сесії, то ознайомитись  з ними попередньо громадськість не мала змоги. Міський голова зазначив, що зміни зокрема стосуються продовження виготовлення проектно-кошторисної документації щодо реконструкції вулиць Академіка Янгеля та Ватутіна з будівництвом у майбутньому шляхопроводу через залізничну колію, видатків на створення «Музею Мужніх» у комунальному приміщенні на вулиці Пирогова, створення «Агрохабу» у Вінниці та на покращення якості питної води.  З 18 по 28 питання депутати затвердили пакетним голосуванням, оскільки всі вони були однотипними та стосувались прийняття Статутів комунальних закладів медичної галузі.

Депутати мають внесли багато змін до різних програм та рішень, у тому числі до «Комплексної правоохоронної програми на 2019-2021 роки», затвердити  Програму «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» в новій редакції, внести зміни , «Програму розвитку культури і мистецтва на 2016-2021 роки», затвердити базову мережу закладів культури Вінницької міської територіальної громади та їх штатні розписи, прийняли, до сфери управління комунальну установу «Вінницько-Хутірська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»,  «Писарівська дільничну лікарню», «Гавришівську амбулаторію загальної практики/сімейної медицини», затвердити у новій редакції статути різних медичних закладів та ін.

Нагадаємо, що раніше  ЦГК «ДІЙ-Вінниця!» проаналізував найцікавіші з нашої точки зору проекти рішень, які депутати затвердили на цій сесії.

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *