Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » П’ять квартир, два будинки, бізнес та елітні авто в декларації мера Могилів-Подільського

П’ять квартир, два будинки, бізнес та елітні авто в декларації мера Могилів-Подільського

Один із найзаможніших  мерів Вінниччини – мер  Могилів-Подільського Петро Бровко. Він очолює прикордонне місто, яке знаходиться на півдні Вінницької області на кордоні з Молдовою. Розглянемо декларацію  мера цього міста та порівняємо її з державними реєстрами.

Почнемо з нерухомого майна, яке все знаходиться у Могилів-Подільському.  По вулиці Заболотного він має нежитлове приміщення площею 101,9 квадратних метрів, яке розташоване на його земельній ділянці площею 1,1 гектар. Цільове призначення ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

– Міський голова не може займатися торгівлею, тому це підприємницька діяльності. Згідно чинного законодавства за таке поєднання стягується адміністративна відповідальність, – каже юрист Сергій Корнійчук.

Петро Бровко має п’ять  квартир площею: 25,9; 26,3; 33; 41,7; 44,7 квадратних метри. Ці квартири розташовані в одному будинку по вулиці Шаргородська. Міський голова задекларував два житлових будинку площею 96,16 та 88,3 квадратних метра, які розташовані біля берега Дністра. Належать ці будинки третій особі, яких Петро Бровко не задекларував.

З рухомого майна Петро Бровко має Range Rover 2010 року випуску, який він придбав за 149 000 гривень у 2015 році. Також він має Porsche Cayenne 2013 року. Яка зареєстрована на третю особу. Така автівка на вторинному ринку коштує сьогодні в середньому 60 000 доларів.

У ПРАТ «Могилів-Подільське приватне автотранспортне підприємство 10508» Петро Бровко має 64 відсотка акцій. Він також є кінцевим бенефіціарним власником цього підприємства.  Розмір статутного капіталу підприємства 140 500 гривень. Ця фірма розташована на проспекті Незалежності 315. ПРАТ «Могилів-Подільське приватне автотранспортне підприємство 10508» належать будівлі площею: 260,6; 214,27; 1537; 1149,76 квадратних метри.

Міський голова Могилів-Подільського, разом з Валерієм Бровко (який скоріше за все приходиться йому родичем), мають ТОВ «Заготівельно-переробний комбінат «Тандем». Підприємство займається виробництвом олії та тваринних жирів.

З готівкових коштів Петро Бровко задекларував 1 000 000 гривень. Зі своїх доходів мер вказав лише заробітну плату – 296 760 гривень. Це приблизно 24 730 гривень у місяць.

Це досить велика зарплата. Я з ним судився у 2013 році через те, що він незаконно собі і своїм заступникам нараховував премії. Той суд я виграв. Щодо того, що Петро Бровко займається бізнесом – є порушенням Закону України «Про запобігання корупції». За це передбачена адміністративна відповідальність, – додав юрист Сергій Корнійчук

ФОТО: QHA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *