Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Після протестів та петицій будівництво автомийки у Вінниці призупинили

Після протестів та петицій будівництво автомийки у Вінниці призупинили

Виконання будівельних робіт з будівництва автомийки по вулиці Келецькій у мікрорайоні Вишенька зупинили. Про це вінничанам, які звернулись до місцевої влади із петиціією щодо припинення будівництва даного об’єкту у зеленій зоні поряд із житловими будинками, повідомив виконком Вінницької міської ради.

У відповіді йдеться, що таке рішення керівництво ТОВ “Сам-сервіс”, яке є замовником робіт, прийняло після зустрічі із виконавчими органами Вінницької міської ради та проведення відповідних консультацій щодо необхідності та можливості вирішення питань, порушених у зверненнях мешканців прилеглих до будівництва будинків.

Чи дослухається забудовник думки громади, наразі невідомо. За інформацією у відповіді, будівельні роботи по вулиці Келецькій біля будинку №52 зупинено до вирішення питання по суті. Про хід робіт біля будинку №50-Б мова у відповіді не йде.

Петиція щодо припинення будівництва автомийки у зеленій зоні по вулиці Келецькій зібрала 404 підписи з 350 необхідних. Аналогічну петицію, що нині перебуває на розгляді, підтримали 359 вінничан.

Минулої п’ятниці під час засідання сесії міської ради мешканці прилеглих до будівництва будинків влаштували акцію протесту  на майдані Незалежності. Це вже друга акція протесту проти будівництва автомийки у зеленій зоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *