Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Реконструкція дитячого садочка №16 подешевшала на понад 13 млн грн

Реконструкція дитячого садочка №16 подешевшала на понад 13 млн грн

Угоду на проведення реконструкції будівлі дитячого садочка №16, в якому тріснула стіна, уклали 16 липня департамент капітального будівництва Вінницької міської ради та ПП Б.В.В-БУД. Згідно з нею, це підприємство має завершити усі роботи до першого жовтня 2021 року «при умові безперервного фінансування».

За інформацією Prozorro тендер, у ході якого було визначено виконавця робіт, відбувся першого липня. Його очікувана вартість становила 73 773 663 гривні, а кількість учасників дорвінювала трьом:ТОВ “ЖК – Гарант”, ТОВ «Олеріт» та ПП Б.В.В-БУД. Останнє, стартувавши з 61 713 220 гривень, зменшило свою цінову пропозицію до 59,9 млн. Ця сума виявилась меншою за ті, що пропонували його конкуренти.

За даними Clarity Project, для ПП Б.В.В-БУД це був вже шостий тендерний аукціон, в якому він здобув перемогу. Загальна вартість цих тендерів перевищує 86 млн грн. При цьому замовником трьох із них був департамент капітального будівництва ВМР. Зокрема, у 2017 році ПП Б.В.В-БУД переміг у тендері на будівництво футбольного поля Палацу дітей та юнацтва, зменшивши його вартість на понад 16 млн грн, тобто майже на половину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *