Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Скільки коштує ремонт західних «воріт» Вінниці тримають у секреті

Скільки коштує ремонт західних «воріт» Вінниці тримають у секреті

«Із запізненням, але обіцяне почали виконувати» – саме так можна сказати за реконструкцію будівлі автостанції АС-2 «Західна» у Вінниці. Ці ремонтні роботи повинні були завершити до 1 липня 2017 року, як це прописано у договорі між виконкомом міської ради та ПАТ «ВОПАС 10599».  Саме цьому Підприємству належать всі автовокзали  Вінниці.  Бенефіціаром ПАТ «ВОПАС 10599» є відомий підприємець та екс-нардеп Володимир Продивус.

Нагадаємо, що завдяки нашому журналістському розслідуванню підприємство ПАТ «ВОПАС 10599» почав сплачувати кошти до бюджету міста за оренду земельних ділянок та зобов’язався провести реконструкцію будівель автовокзалів та покращити прилеглу до них територію.

Починаючи з весни 2018 року на Західному автовокзалі почали змінювати скляне облицювання будівлі. Вже поміняли скло у всій споруді, окрім того боку, що виходить до автобусних платформ.

З’явився пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями. За словами продавчинь, він встановлений майже рік тому.

Інфраструктура навколо автовокзалу також змінилася накраще. З’явилися нові магазини зі своїми майданчиками.

Журналісти надіслали інформаційний запит до ПАТ «ВОПАС 10599»,  щоб дізнатись яку суму планують використати на реконструкцію Західного автовокзалу. Але відповідь так і не надійшла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *