Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Тендер на обслуговування фонтану в Центральному парку виграла фірма екс-депутата Вінницької міськради

Тендер на обслуговування фонтану в Центральному парку виграла фірма екс-депутата Вінницької міськради

120 000 гривень може отримати ТОВ «Поділля теплосервіс» ЛТД за комплексне обслуговування та технічну експлуатацію фонтану у Центральному парку Вінниці у разі підписання угоди із міським комунальним підприємством «Вінницязеленбуд».

За нформацією порталу державних закупівель Prozorro, ця компанія була єдиним учасником і, відповідно, стала переможцем тендеру, який проводився за процедурою допорогових закупівель і очікувана вартість якого становила 121 282,04 гривні.

За даними Youcontrol, ТОВ «Поділля теплосервіс» ЛТД було зареєстроване у 2013 році. Основний вид його діяльності – ремонт готових металевих виробів. Серед інших п`яти – монтаж систем водопостачання, опалення та кондиціювання повітря та інші монтажні роботи.

Із початку 2018 року фірма уклала дві тендерні угоди із виконкомом та департаментом комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради на загальну суму 1 297 182 гривень. У 2017 році загальна вартісить тендерних угод «Поділля теплосервіс» ЛТД склала 929 751 гривню, у 2016 – 497 820.

У ТОВ «Поділля теплосервіс» ЛТД – троє співзасновників: Степаненко Володимир Анатолійович, Янченко Михайло Володимирович та Луцький Євгеній Анатолійович. Останній значиться як керівник та підписант цієї компанії та компанії зі схожою назвою – ТОВ “Поділлятеплосервіс”. Її засновниками та кінцевими бенефіціарами, за даними Youcontrol, є Янченко Михайло Володимирович та Тимофій Миколайович Гіренко – один із засновників та співвласників будівельного концерну «Поділля».

Що стосується пана Янченка, то у 2006 році він був обраний депутатом Вінницької міської ради від БЮТ, а у 2015 балотувався до ВМР від партії «Наш край».

За даними Youcontrol, людина такими ж прізвищем, іменем та по-батькові входить до числа засновників та власників понад 20 компаній. Серед них, зокрема, ТОВ «Дельфін», ТОВ «Гранд Центр», ТОВ «Компанія «Євроконсалтинг» та ТОВ «Подільські енергетичні мережі», співзасновником яких є Степаненко Володимир Анатолійович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *