Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Туалет за 2,4 мільйона гривень та занедбаний стадіон у Вінниці - як сьогодні виглядає “Локомотив”

Туалет за 2,4 мільйона гривень та занедбаний стадіон у Вінниці – як сьогодні виглядає “Локомотив”

Рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 16 березня 2023 року було вирішено передати на баланс комунального підприємства (КП) “Центральний міський стадіон” громадську вбиральню, яка розташована на території комплекса “Локомотив”. Балансова вартість об’єкта – 2 367 119,24 гривень. Це якщо не найдорожча громадська  вбиральня в Вінниці, то одна з найдорожчих точно. 

Ми надіслали запит до Вінницької міської ради, щоб нам пояснили з чого такого складається ця громадська вбиральня, що на виході дає чималу балансову вартість. У відповідь нам надіслали довідку про вартість виконаних  робіт та витрат. 

Підрядником будівельних робіт був відомий місцевий забудовник ТОВ “Вінницябуд”, де у свій час працював теперішній заступник Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Олександр Піщик. 

Громадська вбиральня сама звичайна. Це стаціонарна споруда, де послуги надаються безкоштовно. Розрахована на великий потік людей. В жіночій та в чоловічій кімнаті може розміститися по 10 осіб.  

Сам стадіон, на території якого розташовується громадська вбиральня, в доволі плачевному стані. Ніякі футбольні матчі тут не проводились ще з 2000-х років. Сам стадіон використовують лише для тренувань.

Капітальний ремонт стадіону у найближчий час не планується. 

Розміщення громадської вбиральні на території комплексу “Локомотив” – було лише питанням часу. Цю зону використовують мешканці району Замостя як єдину доступну для прогулянок, відпочинку та для зайняття спортом, адже парк “Хімік” все ніяк не відремонтують. На даний момент будівельні роботи заморожені: благоустрій території не завершаний та не виконуються роботи по облаштуванню фонтану. 

Всього громадських вбиралень у Вінниці лише дев’ять:

 

Проект реалізується за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з їхньою позицією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *