Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці підприємство під свої потреби зрубало 51 дерево

У Вінниці підприємство під свої потреби зрубало 51 дерево

Проїжджаючи через  Київський міст, можна побачити, що частина півострова “Бригантина” стала зовсім “лисою”. Приблизно на 34 сотках земельної ділянки було вирубано десятки дерев.

Ці дерева не заважали навіть спецтехніці, яка ремонтує зараз міст.

З відповіді міської ради на наш інформаційний запит, ми дізнались, що після звернення ТОВ “Бригантина-В” (саме ця компанія планує тут будуватись), департамент міського господарства дав дозвіл цій компанії на видалення 51 аварійного, сухостійного дерева

З ордера на видалення зелених насаджень вказано які саме дерева були знищенні: 25 осик, 20 верб, 3 тополь, 3 беріз.

Підозру викликає той факт, що вилучена деревина піде на потреби ТОВ “Бригантина-В”, а не для потреб  міста

 – Повинна нараховуватися компенсація за вирубку дерев, яку, якщо чесно нараховувати, буде чималою в грошовому еквіваленті. Є постанова Кабінету Міністрів України про порядок видалення дерев у населених пунктах  Там все детально розписано, – каже експерт у сфері будівництва Георгій Могильний.

У шостому пункті цієї  постанови вказується, що можна не сплачувати відновну вартість зелених насаджень, якщо дерева досягли вікової межі. Під цей пункт може підпадати ця вирубка, але не стовідсотково, тому що дерева були там різного віку.

“Бригантина” сьогодні  виглядає занедбаною, але зараз триває реконструкція сходинок, які ведуть до півострова.  Цю ділянку не реконструювали ще з радянських часів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *