Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці стане більше на одне підприємство, на створення якого витратять бюджетні кошти

У Вінниці стане більше на одне підприємство, на створення якого витратять бюджетні кошти

На найближчій сесії Вінницької міської ради, що запланована на 24 лютого, буде створено ще одне комунальне підприємство – “Центр історії Вінниці” .  Відповідний проект рішення розміщений на офіційному сайті  Вінницької міської ради.

Депутати мають проголосувати за створення підприємства та затвердити його статут.  Центр створюють, відповідно до проекту, з  метою формування іміджу міста Вінниця та презентації його історичної та культурної спадщини на регіональному, державному та міжнародному рівнях, сприяння підвищенню його туристичної привабливості для підвищення туристичної привабливості Вінниці, формування іміджу міста, презентації історичної та культурної спадщини нашого міста на регіональному, державному та міжнародному рівнях.  Варто зазначити, що для підвищення туристичної привабливості Вінниці, формування іміджу міста у 2011 році уже було створене комунальне підприємство  “Подільский туристичний центр” .

У проекті статуту  також зазначено, що нове підприємство буде  організовувати  пошуково – збирацькі експедиції та відрядження, закупки колекцій і окремих експонатів у державних, громадських організаціях, приватних осіб, здійснюватиме обмін і повернення музейних предметів, що знаходяться в інших закладах за межами України. Працівники Центру мають здійснювати підготовку до друку матеріалів за результатами наукових досліджень, тематичних збірників, путівників, буклетів, інших видів презентаційних матеріалів про місто. Статутний капітал підприємства мають установити у розмірі 210 тисяч гривень, які  виділять з міського бюджету. На підприємстві має працювати до десятка штатних працівників.

Нагадаємо, що центр громадського контролю «ДІЙ!Вінниця» зібрав статути майже усіх комунальних підприємств Вінниці. Їх можна знайти на сайті «ДІЙ».  Уповноважена ВР України з прав людини повідомила про відкриття провадження за скаргою на комунальне підприємство «Аварійно-диспетчерська служба», яке відмовило у наданні копії статуту на запит на публічну інформацію.

Фото: http://vn.depo.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *