Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці активісти розшукали громадські приймальні місцевих депутатів

У Вінниці активісти розшукали громадські приймальні місцевих депутатів

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» підготувала інформаційні буклети «Навідайся до депутата своєї міської ради!» . В буклетах зібрані адреси, актуальні контакти та графіки прийому депутатів десяти міських рад України, в тому числі й Вінницької міської ради.

Інформацію в буклетах, як вказано у прес-релізі, активісти  перевірили особистого відвідуючи «без попереджень» депутатські приймальні.  Вона може відрізнятися від інформації, оприлюдненої на офіційному  сайті міської ради, але саме за інформацією, наданою в цих буклетах, громадяни зможуть потрапити на прийом до свого місцевого депутата.

Інформаційні буклети «Навідайся до депутата своєї міської ради!» поширюватимуться у Івано-Франківську, Києві, Вінниці, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Харкові, Хмельницькому і Чернігові.

Для того, щоб отримати свій примірник буклету у Вінниці звертайтесь до ГО «Центр громадської активності “Результат», result.cpa@gmail.com, 063 268 15 75

За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати в соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»

Нагадаємо, що у 2018 році Мережа центрів громадського контролю «ДІЙ!» підготувала та виготовила стенди з актуальною контактною інформацією всіх міських депутатів. Стенди подарували представникам місцевої влади  Краматорська, Маріуполя, Вінниці, Тернополя, Запоріжжя для розміщення у холах міських рад. Вінницький стенд потрапив у депутатську кімнату.  Там він і залишився на постійне «місце проживання».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *