Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці на Ліверпулі ще місяць не звучатиме «The Beatles»

У Вінниці на Ліверпулі ще місяць не звучатиме «The Beatles»

 У центрі Вінниці у сквері «Ліверпуль» перестали лунати пісні гурту «The Beatles». У міськраді кажуть – технічні несправності

 

У 2017 році три перших обличчя держави (Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Андрій Парубій) на день міста Вінниці, 9 вересня, відкрили реконструйований сквер «Ліверпуль», присвячений відомій «ліверпульській четвірці». З «ліхтарів-кобр» почали лунати відомі пісні музичного гурту «The Beatles», що було «фішкою» скверу. Але на сьогоднішній день ця «фішка» зникла  – чомусь перестала лунати музика з ліхтарів. Журналісти направила запит до Вінницької міської ради, щоб з’ясувати причину.

Відповідь надійшла вчасно та була лаконічною: «…на площі «Ліверпуль» перестали грати пісні групи «The Beatles» внаслідок технічних несправностей. Роботи з усунення зазначених несправностей заплановано виконати протягом поточного місяця…»

Наступного місяця ми звернемося з повторним запитом до Вінницької міської ради, щоб дізнатись у скільки коштів обійшовся бюджету міста ремонт «музики».

Фото: Вінницька міська рада

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *