Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці «прозорий офіс» став ще «прозорішим»: під час реконструкції площі зрубають 18 ялин

У Вінниці «прозорий офіс» став ще «прозорішим»: під час реконструкції площі зрубають 18 ялин

У Вінниці по вулиці Брацлавській біля адміністративної будівлі «прозорого офісу» зрубали великі ялинки, які зеленої стіною ховали за собою чотирьохповерхову споруду. На закупівлю та висадку  молодих ялинок витрачено близько 60 тисяч гривень.

 

22 листопада 2019 року комісією у складі 4 чоловіків, голова котрої заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк , було вирішено, що 18 ялинок навколо «прозорого офісу» на вулиці Брацлавська, 85, є аварійними та підлягають видаленню до 31 грудня 2020 року.

Замість зрубаних ялинок  висадили молоді ялинки висотою 2-3 метри. За інформацією МКП «Вінницязеленбуд» кожне таке дерево (Ялина сербська) обійшлося громаді у 4000 гривень. У відповіді на  інформаційний запит, йдеться, що загалом на закупівлю та висадку молодих ялинок пішло 57 770 гривень.

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *