Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці відремонтують два входи до адмінбудівлі судової охорони на Гонти

У Вінниці відремонтують два входи до адмінбудівлі судової охорони на Гонти

159 491, 03 гривень – саме така сума відведена на послуги з поточного ремонту двох входів в адміністративну будівлю по вулиці Гонти, 39. За інформацією Prozorro, процедуру оголосило Територіальне управління Служби судової охорони у Вінницькій області 23 вересня 2021 року.

Восени минулого року у цій будівлі відкрили єдиний навчальний центр Служби судової охорони. Почала діяти Служба в країні з 2019-го року, а в кінці серпня затвердили відкриття її першого навчального центру. У ньому здобуватимуть освіту за спеціальністю «Охоронець та Охоронник» за виданою ліцензією Міністерство освіти і науки України.

Договір на постачання послуги вдалося підписати лише з третього разу за допомогою переговорної процедури. Попередні торги було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Попередня очікувана вартість складала 160 270  гривень.

Виконавцем робіт стало  ТОВ «БК МІСТО», у якого у 20 21 році державні закупівлі, за інформацією аналітичної системи YouControl, були єдиним видом заробітку.

Загальна очікувана вартість державних закупівель,  у яких підприємство стало переможцем  – понад 16 мільйонів гривень.

Договір  був  укладений 13 жовтня. Відповідно до нього, завершальні будівельні роботи мають бути виконані до 1 грудня 2021 року.

Фото: vinnytsianews.com 

Автор: Наталія Гуменна

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» . Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *