Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці земельний податок у десять разів вищий, ніж у курортній Одесі

У Вінниці земельний податок у десять разів вищий, ніж у курортній Одесі

Ставки земельного податку у Вінниці набагато перевищують ставку податку, за яку проголосували депутати у інших обласних центрах України. Навіть в курортній Одесі, ставка податку залишилась на рівні 0,03 відсотка . Це в десять разів нижче ніж у Вінниці, ровідомляє “Громада Вінничични”

Вони порівняли ставки земельних податків в найближчих до Вінниці обласних центрах України.

У Вінниці депутати минулого року підняли ставку земельного податку в десять разів. Група громадських організацій подала проект рішення в порядку місцевої ініціативи на поточну сесію, щодо повернення податку на землю до минулорічного рівня.  Проект винесено на голосування депутатів на найближчу сесію, яка за  розпорядженням міського голови від 19.08.2019р. №134-р  відбудеться 30 серпня 2019 року о 10.00. год у залі засідань міської ради. Питання за номером 67.

  Нагадаємо, що журналісти опитують депутатів щодо голосування за зниження земельного податку на черговій сесії міської ради. Зокрема, депутат від партії ” Вінницька європейська стратегія” Роман Андронійчук підтримує підвищення податку в 10 раз, натомість депутати Ганна Давиденко, Олександр Колісник, Людмила Кондратюк, Віктор Мартинюк, Олег Ткаченко та Дмитро Уманець вважають підняття земельного податку надмірним і нелогічним.

У відповіді на петицію вінничан про зменшення земельного податку представники міської влади повідомили, що робити цього не будуть.

Головне фото https://ok-odessa.com/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *