Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничани, не проґавте останній шанс сказати своє слово про майбутнє парку Хімік!

Вінничани, не проґавте останній шанс сказати своє слово про майбутнє парку Хімік!

Яким має бути парк  «Хімік» у майбутньому,  громада  уже вдруге  говоритиме 22 квітня  на публічних обговореннях.  Вони триватимуть у парку з 11 до 15 години. Публічні обговорення – це один із інструментів місцевої демократії, який дає можливість громаді висловити свою думку щодо рішень, які приймає місцева влада.

Це будуть заключні обговорення. Після цього, 1 травня, результати напрацьовані в ході  публічних зустрічей з жителями району, консультацій з експертами та представниками різних зацікавлених сторін  будуть предстaвлені нa розгляд постійної комісії міської рaди з питaнь містобудувaння, будівництвa, земельних відносин тa охорони природи. Далі Вінницькa міськa рaдa мaє прийняти остаточне рішення, як виглядатиме парк «Хімік».

Нагадаємо, що головним спірним питанням, яке стало причиною винесення цього питання на обговорення – чи потрібно будувати в парку церкву.

Після обговорень о 16 годині розпочнеться «Фестиваль добросусідства. Хімік: ЗАВТРА»  приурочений всесвітньому тижню збереження парків.

Попереднє публічне обговорення, щодо майбутнього парку відбулись 10 квітня.  Під час заходу, який організували спільно КП «Інститут Розвитку міст» та ініціативна група громадських організацій, учасники  обговорень в робочих групах з’ясовували, як сьогодні використовується територія парку, хто нею користується та які потреби, у кожної з груп користувачів.

– Рішенням сесії міської ради було затверджено, що «Хімік» – це парк, але який він матиме вигляд ми якраз намагаємося зясувати на публічних обговореннях. На мою думку, це дуже позитивна динаміка для Вінниці, ви знаєте як у нас приймались рішення по кладовищу на Сабарові, по встановленню пам’ятника Шевченку та інше, де громаду зовсім не слухали. Тут, я не знаю чому, але міська рада пішла на зустріч мешканцям та ініціативній групі, – каже представниця ініціативної групи, що в порядку громадської ініціативи подавала проект рішення про створення парку «Хімік» на розгляд сесії Вінницької міської ради.

Як відбувались обговорення, дивіться у фоторепортажі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *