Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничани проти громадського транспорту без кондукторів

Вінничани проти громадського транспорту без кондукторів

Повернути кондукторів у громадський транспорт вимагає вінничанка Наталя Слободянюк. З відповідною петицією вона звернулась до Вінницької міської ради. За три дні ініціатива зібрала 160 підписів з 350 необхідних.

У петиції Наталя Слободянюк зацитувала Правила дорожнього руху, відповідно до яких для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі.

Як водій трамваю чи тролейбуса може не відволікатись, коли він зобов”язаний взяти гроші та видати проїзний квиток під час руху? Де безпека руху? Де уважність водія? Ні в якому разі не ображаю водіїв, адже у мене батько колись працював на маршруті, але водій не Гай Юлій Цезар. Він не може та й не зобов”язаний робити чотири справи одночасно!зауважила пані Наталя з приводу сумнівної оптимізації кадрів у транспортному підприємстві.

Нагадаємо, до кінця цього року у громадському транспорті Вінниці мали запровадити використання електронних квитків. Втім, автоматизована система збору плати за проїзд поки що не запрацювала навіть у тестовому режимі.

За словами директора департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Володимира Романенка, за графіком робіт у тестовому режимі систему запустять наприкінці лютого. Коли ж вона запрацює у робочому режимі, наразі не відомо.

Тож, скільки ще часу пасажирам доведеться наражати себе на небезпеку у громадському транспорті, де водій вимушений дивитися не на проїжджу частину, а перераховувати гроші, прогнозів поки що ніхто не дає.

Проголосувати за петицію Наталі Слободянюк можна тут. До кінця збору підписів залишилось 11 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *