Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька міська рада готова закопати на кладовищі понад мільйон євро

Вінницька міська рада готова закопати на кладовищі понад мільйон євро

40 334 870 гривень 67 копійок, або, за курсом НБУ на 13.04.17, понад 1,4 мільйона євро. Така сума фігурує в оголошенні про тендер на будівництво кладовища у Сабарові, повідомляє Prozorro.
Замовником будівництва виступає департамент комунального господарства і благоустрою Вінницької міської ради. Згідно з технічною документацією, на новому кладовищі передбачається, зокрема, зведення адмінбудівлі та будівлі охорони, установка залiзобетонної огорожi з панелей довжиною 3 м, облаштування майданчику для сміття, доріжок та газонів, висадка дерев та кущів.
Будівництво кладовища має розпочатися у травні 2017 року і завершитися до кінця 2018. Хто саме виконуватиме роботи, буде визначено під час відкритих торгів, які мають відбутися 25 квітня.
Як повідомляли вінницькі ЗМІ, територія кладовища становитиме 36 га, а розташоване воно буде навпроти мікрорайну Академічний, на полі, де 10 років тому екс-мер Вінниці Олександр Домбровський планував створити науково-технічний парк.
Розраховане кладовище на 10 років. Тож коли цей термін спливе, міська влада змушена буде знову шукати місце для поховання, а міський бюджет – фінансувати будівництво нового кладовища.
На думку багатьох вінничан, проблему – і земельну, і фінансову – могло б частково вирішити будівнитцво крематорію. За інформацією Інтернет, піч для нього сьогодні коштує від 450 000 до 1 000 000 євро.

2 відкук про “Вінницька міська рада готова закопати на кладовищі понад мільйон євро

  1. Олена

    Про це кладовище рiк тому дуже багато писалось i говорилось в багатьох ЗМI, коли мешканцi м-ну Академiчний пiд стiнами ВМР виступали проти незаконного будiвництва кладовища в межах м. Вiнницi всупереч всiх норм.Та все ж таки мiська рада пiшла на цi порушення! Зрозумiло-криша ж у них-Гройсман. При такiй кришi можна порушувати вci норми,закони i т.i.
    Навiть на публiчнiй кадастровiй картi Украjни заради цього до сьогоднiшнього дня не змiнюють стару межу Вiнницi на нову, затверджену ще в травнi 2015 р., тому що мiсце, там де плануэться кладовище по старiй межi знаходиться за межею мiста, а з новою межею воно опиниться в межi мiста, хоча згiдно норм новi кладовища не можна будувати в межi мiста!!!
    Ось така у нас влада-чесна, законослухняна i ПРОЗЗОРА!

  2. Світлана

    Шановна влада.Я мешканка Вінниці.Я низько вклоняюсь перед вами за гарні справи для міста.але і розумію як тяжко приймати рішення та догодити всім мешканцям не можливо.Що стосовно кладовища,моє бачення та моя уява,це все ж створення крематорію.Я хотіла б щоб моє тіло ,мертве,не живе,яке здатне розкладу та створенню неприємних запахів.залишків було спалене.Я вважаю що не варто використовувати родючі ,чудові,гарні землі Украіни на кладовища,а можна використати для інших цілей.залишити молодому поколінню гарні чудові садочки.поля гарних квітів та свіже повітря.Хай квіти квітнуть та радують око чим кладовища стоять жахливі. навиваючи страх та сумнів,темряву,неприязнь.По-простому,по-мудрому,про думку про майбутнє,крематорій все ж ,я гадаю,краще.Землю знищити легко, а відтворити,відновити ой як тяжко. З великою любовю та повагою Світлана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *