Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька міськрада та її виконком продовжують оприлюднювати свої рішення, де фігурують ОСОБА_1, ОСОБА_2

Вінницька міськрада та її виконком продовжують оприлюднювати свої рішення, де фігурують ОСОБА_1, ОСОБА_2

За три тижні виповнюється півроку із дня першого судового засідання у справі за позовом юриста центру громадського контролю “ДІЙ! Вінниця” Сергія Корнійчука до Вінницької міської ради та її виконкому, а віз й нині там.
Предметом позову є вимога до Вінницької міської ради та її виконкому оприлюднювати рішення ради та її виконкому у форматі, який відповідає вимогам чинного законодавства. А саме: замість ОСОБА_1, ОСОБА_2 і т. ін. зазначати повністю прізвище, ім`я та по батькові осіб, які отримують гроші з міського бюджету, а також – у власність, користування чи оренду – об`єкти комунальної власності територіальної громади Вінниці.
Перше засідання у справі відбулося 2 листопада минулого року. Під час одного із наступних сторони домовилися про підписання мирової угоди. Але пізніше представник відповідачів повідомив про відмову ВМР та її виконкому від такого кроку. Це рішення аргументувалося тим, що наразі усі рішення ВМР та її виконкому стосовно використання бюджетних коштів та об`єктів нерухомості, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Вінниці, оприлюднюються із дотриманням вимог чинного законодавства. А випадки, коли у рішеннях, розміщених на офіційному сайті ВМР, зазначені ОСОБА_1, ОСОБА_2, є наслідком технічних помилок.
У той же час Сергій Корнійчук виявив нові випадки порушення законодавства. За його словами, копії рішень ВМР та її виконкому, де зазначені ОСОБА_1, ОСОБА_2, з`являтися на сайті міськради навіть після початку розгляду справи. Останні з таких документів датуються 30 березня поточного року.

Копії зазначених рішень долучені до справи. Аби відповідачі змогли ознайомитися із ними, чергове слухання, яке мало відбутися 10 квітня, перенесено на 13 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *