Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька обласна прокуратура доручила інвентаризацію своєї нерухомості підприємцю з 37 КВЕДами

Вінницька обласна прокуратура доручила інвентаризацію своєї нерухомості підприємцю з 37 КВЕДами

«Послуги з технічної інвентаризації, уточнення геометричних розмірів об’єктів нерухомого майна місцевих прокуратур Вінницької області та в м. Вінниці». Таку назву має тендер, звіт про укладання договору за яким оприлюднено на порталі держзакупівель Prozorro.

За інформацією джерела, очікувана вартість закупівлі послуг, яку здійснила прокуратура Вінницької області, становила 44 548, 14 гривень. Ця ж сума фігурує в розділі «Протокол розкриття». Її має отримати єдиний учасник та, відповідно, переможець тендеру – ФОП Демов Олег Анатолійович.

За даними Youcontrol, пан Демов зареєструвався приватним підприємцем у липні 2013 року. Місцем реєстрації значиться місто Гайсин Вінницької області. Основний вид діяльності за КВЕД – «діяльність у сфері архітектури». Серед решти 36 – посередництво в розміщенні реклами в ЗМІ, організація будівництва будівель, будівництво житлових і нежитлових будівель, доріг і автострад, трудопроводів, а також надання ландшафтних та комбінованих офісних адміністративних послуг та фотокопіювання, підготування документів.

Як свідчить Clarity Project, у 2016-17 роках ФОП Демов Олег Анатолійович виграв усі три тендери, в яких брав участь. Загальна сума, на яку підписано угоди, – 84 410, 29 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *