Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницькі журналісти-розслідувачі вчились стратегічному плануванню за прикладом Google та Колумба

Вінницькі журналісти-розслідувачі вчились стратегічному плануванню за прикладом Google та Колумба

Представник Вінницької агенції журналістських розслідувань взяв участь у триденному тренінгу зі стратегічного планування, який відбувся в Києві 19-21 січня .

Тренерами цього заходу були Олег Хоменок – старший радник з питань медіа Internews; та Ірина Негрєєва – незалежна консультантка та тренерка з управління проектами, моніторингу та оцінки.

Гостьові спікери: Андрій Кулаков – директор з програмної діяльності, Internews Ukraine; Олександра Бакланова -консультантка зі стратегічного розвитку та управління змінами, керівна партнерка компанії pro.movaНаталя Євченко – координаторка проекту «Посилення коаліції РПР», заступниця директора Центру демократії та верховенства права.

Під час навчання учасники отримали знання щодо розуміння принципів побудови стратегії організації, усвідомили необхідність стратегічного планування для розвитку організацій. Разом з запрошеним експертом  Олександрою Баклановою, учасники тренінгу на прикладі мореплавця Христофора Колумба, вчились розбиратись у стратегічному плануванні.

Багато громадських організацій вважають, що їм розробляти стратегію не потрібно, і це лише трата дорогоцінного часу. Насправді ж, без стратегії організація втрачає сенс та орієнтири, конкурентоспроможність. Відсутність стратегічного планування веде до внутрішнього застою і погіршення ефективності діяльності організації.

При написанні стратегії своєї організації, необхідно спочатку визначити місію, яка розкриває сенс існування організації та визначає її сферу діяльності. Наприклад, Google має таку місію: «Зручно організувати всю інформацію у світі і зробити її доступною і корисною кожному». Окрім місії, організації потрібно скласти бачення себе через кілька років і план дій, щоб досягнути поставлених цілей.

Тренінг відбувся  у рамках проекту ІРРП для регіональних центрів розслідувальної журналістики, що беруть участь у проекті за підтримки програми «МАТРА»  Посольства Королівства Нідерланди.

Нагадаємо, що Вінницька агенція журналістських розслідувань увійшла до числа 15 журналістських організацій, які стали учасниками унікального проекту Інституту розвитку регіональної преси. Цей проект спрямований на підвищення життєздатності, ефективності та досягнення стабільного розвитку організацій-учасників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *