Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницький міський голова роздав надбавки та відправив себе у відпустку

Вінницький міський голова роздав надбавки та відправив себе у відпустку

Післязавтра вінницький міський голова Сергій Моргунов має повернутися з п’ятиденної відпустки, в яку сам себе відпустив з 18 січня. Розпорядження про свою щорічну відпустку мер підписав 17 січня. Цього ж дня він підписав розпорядження щодо щорічних відпусток ще 10 працівникам міської ради, серед яких як чиновники, так і представники службового персоналу. Зокрема, відсьогодні у щорічній відпустці перебуває і очільниця міського департаменту освіти Оксана Яценко.

Свої обов’язки на час відпустки очільник міста поклав на свого заступника Миколу Форманюка. Так само, як і мер, з 18 по 22 січня у відпустку, але без збереження заробітної плати, за розпорядженням міського голови відбув і секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський. Підставою для розпорядження стала заява Яблонського.

Розпорядженнями від 17 січня надбавку за вислугу років отримають шість працівників міської ради. Найбільшу, в розмірі 30 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування, отримуватиме начальник відділу утримання об’єктів благоустрою В’ячеслав Хілінський. Він відпрацював в органах місцевого самоврядування майже 20 років. Своїх 30 відсотків до посадового окладу отримають також головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку Віталій Меснікович і головний спеціаліст відділу опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування служби у справах дітей міської ради Тетяна Сас.

Ще одним розпорядженням від 17 січня міський голова призначив Наталю Заркуа на посаду начальника організаційно-аналітичного відділу головного бухгалтера департаменту маркетингу міста та туризму міської ради, створеного півтора місяці тому.

фото myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *