Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницьку школу перекриють та захистять від блискавок за майже три мільйони гривень

Вінницьку школу перекриють та захистять від блискавок за майже три мільйони гривень

На реконструкцію покрівлі будівлі школи №36 у Вінниці департамент капітального будівництва Вінницької міської ради витратить майже три з половиною мільйони гривень. Договір із вінницьким підприємством ТОВ “Торговий дім “Вінтрастінвест”, що перемогло у відкритих торгах на Prozorro, департамент уклав вчора. Решту чотирьох учасників конкурсу тендерний комітет дискваліфікував.

Роботи, прописані у тендерній документації, планують завершити до початку навчального року. Стару покрівлю замінять на нову з металочерепиці та обгородять, звиси зашиють. Ринви та лійки водостічної системи замінять. Стіни горищного даху посилять. Подбають і про вогнезахист його дерев’яних елементів. У переліку робіт і влаштування системи блискавозахисту будівлі.
У штаті підприємства-переможця лише 24 працівника. Тож, до виконання робіт залучатимуть субпідрядника. ТОВ “Торговий дім “Вінтрастінвест” – активний учасник торгів на Prozorro. Впродовж 2017-2018 років воно виграло тендерів на майже 50 мільйонів гривень. Замовниками робіт виступали переважно заклади соціальної сфери. Так, лише Вінницький обласний онкодиспансер замовив робіт на майже 18 мільйонів гривень. Послугами “Торговий дім “Вінтрастінвест” користувався і Вінницький будинок-інтернат геріатричного профілю. Реконструкція ванних кімнат та санвузлів у житлових приміщеннях обійшлась закладу у майже сім мільйонів гривень.
За майже три мільйони гривень підприємство утеплило і замінило покрівлю Вінницької центральної райлікарні. Ця ж ТОВка займалась капітальним ремонтом даху та фасаду з утепленням корпусу терапевтичного відділення №2 та консультативної поліклініки за адресою Мічуріна, 32 у Вінниці. Роботи коштували також близько трьох мільйонів гривень.
Наприкінці червня цього року підприємство “взяло” ще один тендер у соціальній сфері. Втім, цього разу замовником торгів виступив Стрижавський дитячий будинок-інтернат. Понад чотири з половиною мільйони гривень йому доведеться викласти за капітальний ремонт даху, ганку та утеплення фасаду житлового корпусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *