Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничани підтримали петицію щодо будівництва канатної дороги на Старе місто і Сабарів

Вінничани підтримали петицію щодо будівництва канатної дороги на Старе місто і Сабарів

За чотири дні петицію Романа Куземського щодо будівництва канатної дороги над Вінницею підтримало 350 вінничан. Це необхідна кількість підписів, щоб Вінницька міська рада розглянула ініціативу і відповідним чином на неї відреагувала.

У своїй петиції до влади вінничанин пропонує з’єднати новим сполученням мікрорайони Старе місто, Урожай, Поділля, лікарня Ющенка із мікрорайоном Сабарів.

На думку автора петиції, для будівництва канатної дороги є всі умови. Серед яких і великі природні схили.

Роман Куземський вважає, що канатна дорога може стати ще одним видом транспорту у Вінниці, і в деякій мірі вирішити транспортну проблему, яка наразі існує у місті. Зокрема, це швидке транспортне з’єднання Старого міста з проблемними ділянками. Крім цього, на думку вінничанина, канатна дорога дасть можливість швидко діставатись нового міського кладовища, а також вона може стати туристичною родзинкою міста. 

Роман Куземський вважає, що кабінки канатної дороги мають бути зручними для всіх категорій пасажирів — і для батьків із дитячими візками, і для людей з інвалідністю, і для велосипедистів.

Підтримати петицію можна тут. До кінця збору підписів залишилось 10 днів

Нагадаємо, Роман Куземський звертається з ініціативами до влади не вперше. Нещодавно вінничанин пропонував продовжити протяжність маршруту від вулиці Лугової у мікрорайоні Тяжилів до Будинку відпочинку на Старому місті. Він також ініціював створити у Вінниці дві нові зони для сімейного відпочинку — одну у лісовому куточку Старого міста та мікрорайону Сабарів, іншу – на території збанкрутілого санаторію на Старому місті. Також активний вінничанин закликав владу розширити межі міста Вінниці, приєднавши до нього прилеглі населені пункти.

Фото lviv1256.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *