Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничани вдруге збирають підписи, щоб труїти кліщів

Вінничани вдруге збирають підписи, щоб труїти кліщів

Вінничани знову закликають до боротьби із кліщами. Відповідну петицію на сайті Вінницької міської ради зареєструвала  Ірина Будзінська.

 Авторка ініціативи вимагає від міського голови Сергія Моргунова вжиття заходів щодо знищення цих паразитів. Вінничанка просить провести відповідну обробку зелених зон міста: Центрального міського парку ім. Горького, парку біля лікарні Ющенка, Лісопарку, зеленої зони біля Вишенського озера, а також міських скверів, дворів і прибудинкових територій.

Ірина Будзінська зауважила, що зараз у цих павукоподібних, що можуть бути переносниками важких захворювань, триває період розмноження.

Наші сквери, парки, всі зелені зони, двори в домах – все заражене кліщами, – зауважила авторка петиції. – Від кліщів в нашому місті страждають дорослі люди, дітки, а також тварини.”

Вінничанка також зазначила, що і сама постраждала від укусу кліща.

Доки у мерії лише розглядають можливість проведення профілактичних заходів у боротьбі з іксодовим кліщем у наступні роки, за останні три місяці це вже друга петиція вінничан із вимогою вжити заходів.

У квітні цього року вінничанка Вікторія Педос вже пропонувала проводити відповідну обробку парків і скверів Вінниці з метою попередження поширення популяції кліщів.

Із цією проблемою стикнулись не лише у Вінниці. Аккарицидну обробку парків і скверів проти кліщів вже застосовували у Львові, Чернівцях та інших містах України. Тим часом у Вінниці кліщі вражають дітей навіть на ігрових майданчиках у дитсадках і прибудинкових територіях багатоповерхівок. Тож, медики радять оглядати дітей та їх одяг щоразу після прогулянок.

Підписати петицію можна тут

Фото unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *