Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницькі журналісти постійно мають контролювати місцеву владу, - власник вінницької кав’ярні «Панъ Заваркінъ та синъ»

Вінницькі журналісти постійно мають контролювати місцеву владу, – власник вінницької кав’ярні «Панъ Заваркінъ та синъ»

Власник вінницької кав’ярні «Панъ Заваркінъ та синъ» Олександр Абрамчук вважає, що розслідувальна журналістика у Вінниці має висвітлювати теми забудови, розподілу землі, витрачання бюджетних коштів та діяльність організацій, що надають житлово-комунальні послуги. Але його улюбленими темами є футбол, історія вінницьких будівель та секрети дачного садівництва.

Чи вірите Ви в незалежну журналістику в Україні?

  • Вірю, чому б ні.

Звідки дізнаєтесь про події у місті?

  • В основному інтернет, соціальні мережі. Інколи телебачення. Друкованих видань не читаю.

Чи є у Вас улюблена сторінка/cпільнота/автор?

  • Напевно улюблених немає. Все дуже вибірково. Сподобалось останнє інтерв’ю Віталія Портнікова. Інколи дивлюсь відеоканал Олександра Дубинського. Періодично читаю «Українську Правду». Взагалі, я оцінюю роботу журналістів з точки зору свого світогляду. І перевіряю їх слова через призму своїх знань.

Якій тематиці Ви надаєте перевагу?

  • Футбол (сміється). На другому місці – все, що пов’язане з дачним садівництвом. Цікавлюсь незвичними рослинами, деревами, новинками у садівництві, читаю поради та лайфхаки для дачників.

Якої інформації про життя у Вінниці Вам бракує?

  • Особисто мені не вистачає інформації про історію будівель в Вінниці. Не дуже багато інформації про містобудування. Вона є, але її замало.

Чи можуть журналісти вплинути на важливі для життя міста питання?

  • Можуть, звичайно можуть. Потрібно більше піднімати питань, які влада намагається якось приховати. Це і розподіл землі, будівництво, відмивання коштів і все інше. Якщо це висвітлювати – то я думаю, що журналісти зможуть впливати.

На вашу думку, чи потрібно проводити журналістські розслідування у Вінниці?

  • Обов’язково. Їх потрібно проводити на теми забудови, контролю витрачання бюджетних грошей, висвітлювати діяльність організацій, що надають житлово-комунальні послуги. І контроль має бути постійним.

 

 

Інтерв’ю проводилось у рамках проекту «Впливаймо на владу разом» за фінансової підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Програми Партнерства в галузі мас-медіа в Україні (UMPP)

Фото: real-vin.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *