Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Закупівля комп’ютерів для шкіл Вінниччини: депутату облради повідомили про підозру

Закупівля комп’ютерів для шкіл Вінниччини: депутату облради повідомили про підозру

Ще два роки тому за ініціативи депутатів – свободівців Вінницької обласної ради правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за фактом рзкрадання бюджетних коштів при закупівлі комп’ютернї техніки для шкіл Вінниччини, повідомляє сайт Депутати.ін.UA

В 7 районах Вінницької області було закуплено комп’ютера через приватного підприємця -депутата Вінницької обласної ради. Нарешті слідство вийшло на фінішну пряму. Депутатату та його спільникам повідомлено про підозру. Про це йдеться на сайті Вінницьої обласної прокуратури.

“Прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розкрадання бюджетних коштів, призначених  на закупівлю комп’ютерного обладнання, техніки та програмного забезпечення для закладів освіти.

За результатами проведених слідчих дій установлено, що депутат Вінницької обласної ради, будучи фізичною особою-підприємцем, діючи за попередньою змовою з начальниками окремих відділів освіти райдержадміністрацій області, здійснив розтрату коштів бюджету шляхом поставки  до шкільних закладів обладнання та програмного забезпечення, яке не відповідає специфікаціям та по завищених цінах.
У ході слідства здобуто достатньо доказів, якими підтверджується розкрадання чиновниками бюджетних коштів на суму майже 300 тис. гривень.

Сьогодні, 16 вересня, виконуючий обов’язки прокурора Вінницької області Руслан Нікітчин, за вказаним фактом, повідомив про підозру депутату обласної Ради та депутату однієї із селищних рад області.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних  заходів та їх відсторонення від займаних посад.”

Нагадаємо, що журналісти сайту “Громада Вінниччини” вже писали як обласна вінницька Самопоміч гріє руки на закупівлі обладнання для шкіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *