Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Журналістам не дадуть в оренду закинуту будівлю по Монастирській

Журналістам не дадуть в оренду закинуту будівлю по Монастирській

Закинутий будинок по вулиці Монастирська, 1, договір оренди на який закінчився ще в листопаді  2017 року, і який стоїть порожнім уже більше року, журналісти знайшли у ході проведення розслідування «У центрі Вінниці дореволюційний маєток влада перетворила на закинутий склад».  

«Агенція журналістських розслідувань» вирішила провести соціальний експеримент та попросити це приміщення в оренду під потреби редакції.  Ми написали звернення до Вінницької міської ради та виконкому, у якому зазначили, що ВОГО «Агенція журналістських розслідувань», функціонує як неприбуткова громадська організація та не має власного приміщення. У зверненні  ми попросили надати нам  в оренду будинок на Монастирській, 1 для використання  приміщень під редакцію нашої інформаційної агенції .

Сьогодні, 12 лютого ВОГО «Агенція журналістських розслідувань» отримала відповідь на своє звернення від розпорядника інформації  Вінницької міської ради та виконкому.

Відповідь дуже тактовна та вчасно надана, але приміщення в оренду нам не дадуть.

Експеримент триває – тепер ми попросили інформацію з переліком усього комунального майна, яке може бути надане в оренду у 2018 році. Сподіваємось, що Агенція, яка нещодавно отримала офіційний статус інформагенції, як суб’єкта інформаційної діяльності  (свідоцтво про державну реєстрацію КВ595-457Р від 13.11.2017 ) зможе знайти у ньому приміщення для своєї редакції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *