Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини партнерів » Конкурс для громади по створенню осередків ІТ-освіти

Конкурс для громади по створенню осередків ІТ-освіти

Громада успіху

Вінницька ІТ-Академія оголошує конкурс участі територіальних Громад по створенню осередків ІТ-освіти із гарантованим працевлаштуванням – Громада успіху. 

Щороку кількість спеціалістів в сфері ІТ зростає і, разом з тим, з’являються нові робочі місця від провідних компаній. Адже сфера ІТ найпопулярніша та найбільш приваблива для молоді, бо має великий перелік переваг. 

Наша мета – створити для дітей та молоді сіл, селищ, містечок, міст можливості якісної ІТ-освіти із гарантованим працевлаштуванням. Ми прагнемо допомогти розвинути громади у сфері інформаційних технологій і допомогти молоді отримати роботу в ІТ-сфері, залишаючись в своїх громадах.

Це створить перспективні можливості, як для самих молодих людей, так і для громад в яких вони проживають:

– реалізувати себе в найбільш сучасній сфері ІТ;

– працювати з будь-якої точки земної кулі на будь-яку міжнародну компанію; 

– заробляти гідні зарплати власним інтелектом, знаннями та вміннями;

– невпинний кар’єрний ріст, що означає постійний саморозвиток та зростання власного добробуту; 

– відсутність корупції та наповнення бюджету власних громад; 

– розширення світогляду та залучення передових практик з розвитку громад.

Тенденції в ІТ-сфері змінюються з неймовірною швидкістю. Наші викладачі-практики йдуть в “ногу” з розвитком інформаційних технологій та володіють найактуальнішою інформацією. Адже вони є діючими фахівцями в ІТ-сфері. Вони передають свій досвід  студентам, розповідають про будні айтішників, допомагають порадою, спрямовують в правильному напрямку, готують до реального індустріального життя. 

Запрошуємо усі територіальні Громади, які хочуть розвинути свою молодь та своє місто/містечко, село/селище, створити сприятливі умови для розвитку дітей та молоді, прийняти участь у конкурсі по створенню осередків ІТ-освіти із гарантованим працевлаштуванням – Громада успіху.

Такий центр стане популярним серед молоді, тому що дасть доступ до якісної ІТ-освіти та можливість отримати престижну професію гарантовано, гарно заробляти та працювати віддалено  в своїх громадах. Це буде вагомим поштовхом для розвитку самої Громади, ажде працездатна молодь поповнюватиме її бюджет.

Участь громад – безкоштовна, лише потрібно заповнити анкету:

https://forms.gle/XKqFK4vqHjCftwoQ9 

До спільної реалізації проекту запрошуємо долучитися також ІТ-компанії, організації, меценатів, підприємців – усіх не байдужих і зацікавлених в даній соціальній ініціативі!

Вінницька ІТ-Академія

Додаткова інформація за тел.: 067-431-74-24

Сайт: https://ita.in.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *