Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У вінницькій мерії взялись за питання боротьби з іксодовими кліщами

У вінницькій мерії взялись за питання боротьби з іксодовими кліщами

У вінницькій мерії розглядають можливість проведення профілактичних заходів в боротьбі з іксодовим кліщем шляхом проведення дезінфекції в місцях виплоду цих паразитів. Про це виконавчий комітет Вінницької міської ради повідомив у своїй відповіді на петицію вінничанки Вікторії Педос.

Нагадаємо, авторка петиції запропонувала проводити обробку парків та скверів Вінниці для попередження випадків інфікування мешканців міста небезпечною хворобою Лайм-бореліозу, носіями якої є саме іксодові кліщі. Ініціативу Вікторії Педос підтримали 359 вінничан.

У відповіді на петицію йдеться, що виконавчими органами міської ради вивчається питання щодо можливості проведення цих профілактичних робіт вже у наступні роки. Крім того, інформація про епідемічну ситуацію із захворюваності Лайм-бореліозом надіслана всім лікувально-профілактичним закладам міста. З медичними працівниками проведені заняття по діагностиці та лікуванню хвороби Лайм-бореліозу.

Нагадаємо, за інформацією Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України, впродовж останніх 15 років кількість хворих на хворобу Лайма у Вінницькій області зросла майже у 200 разів. Це захворювання характерне враженням нервової системи, серця, опорно-рухового апарату і шкіри, і може призвести до інвалідності.

Фото changeua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *