Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістам » «Як зрозуміло писати про реформу освіти» — реєстрацію розпочато!

«Як зрозуміло писати про реформу освіти» — реєстрацію розпочато!

«Як зрозуміло писати про реформу освіти» — саме з таким меседжем завітають до Львова медіатренери та медіаексперти для проведення семінару. Захід відбудеться 15-16 лютого 2018 року. Організаторами є Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

Під час заходу тренери кваліфіковано дадуть пояснення, зокрема, щодо питань дошкільної освіти, її створення та фінансування зі сторони місцевих бюджетів. Обговорять нюанси початкової та середньої освіти. Торкнуться нововведень, які стосуються професійної та вищої освіти. Мовне питання також не залишиться поза увагою.

На які зміни взагалі потрібно чекати у освітньому просторі та головне — як про це правильно написати? Беріть участь у заході та дізнавайтесь!

Тренери:

Валерій Іванов – доктор філологічних наук, професор,  президент Академії української преси. Автор і співавтор понад 300 наукових робіт, зокрема 28 монографій, 6 підручників і 15 посібників, 45 брошур.
  Галина Усатенко – кандидат філологічних наук, президент громадської організації “Фонд “Європа ХХІ””, очолює підгрупу з освіти у Формі громадянського суспільства Східного Партнерства, член Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України
  Андрій Юричко – медіатренер та журналіст, кандидат філологічних наук, викладач кафедри періодичної преси Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Заповнити заявку >>>

Заявки приймаються до 7 лютого 2018 року.

Інформацію щодо участі очікуйте за тиждень до дати проведення тренінгу.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

__________

Контактна особа:
Юлія Кулик, асистент проектів АУП
(050) 734 45 79
info@aup.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *